2737
2739
عنوان

فردا بدون همسرم میخوام برم سفر

71 بازدید | 22 پست
چند روزی بود حال روحی خوبی نداشتم.خودخوری میکردم و خیلی تو فکر و خیال بودم.همش گریه.مامانم پیشنهاد داد بریم سفر تا روحیم عوض بشع ولی چون شوهرم شرایطش و نداره ننیتونه باهام بیاد.من با خانوادم میرم و پسرم.ولی اصلا خوشحال نیستم.از الان دلم واسه شوهرم تنگ شده.ولی به خاطر تغییر روحیم مجبورم برم.الان به نظرتون من زن بدی هستم شوهرم و میزارم و بدون اون میرم؟عذاب وجدان گرفتم
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
منم خیلی شوهرم و دوست دارم.ولی از بس با اومدن بچه بهم فشار اومده و سرم شلوغ شده و خسته ام دوست دارم شوهرم چندروز بره یجایی.البته بهش خوش بگذره معذب نباشه
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
من هم خیلی خسته هستم. منتظرم همسرم بیاد، بچه ها را بذارم پیشش و برم تنهایی یه جایی تمدد اعصاب.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
شیلان من چون ناچارا خیلی تنهایی سفر میرم برام اوکی شده، منتهی توصیه ام اینه که عادی و عادت نشه برات! چون دراینصورت در آینده نزدیک همسرت هم خودشو مجاز میدونه تنها بره و ممکنه خوشت نیاد
2706