2733
2734
عنوان

از خواب پریدن مکرر نوزاد

124 بازدید | 14 پست

سلام خانما بچم سه ماه و ده روزشه وقتی خوابش میاد میخوابونمش کلی هم توبغلم نگهش میدارم تا خوابش عمیق بشه بعد میزارم زمین ولی بیدار میشه چند بار پشت سرهم این اتفاق میافته یعنی میخوابونم میزارم زمین چنددقیقه بعد بیدار میشه به هیچ کارم نمیرسم باز شبا بهتر میخوابه برقارو که خاموش میکنم زودتر میخوابه ولی روزا خیلی اذیت میکنه مخصوصا اگه مهمونم داشته باشم همش باید کنارش باشم مگه یکی کمکم کنه. توی اینستا یه دکتر میگفت قنداقش کنید این کارم کردم ولی بازم بیدار میشه چکار کنم کمکم کنید کسی تجربه داره حتما بهم بگه

خدا باید خودش جور بکنه کاری که خدابرات جور کنه بهترینه🥰🥰

شاید به صدا میپره جای آروم بخوابونش 

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه به خاطر صدا نیست تنها هم باشیم بیدار میشه

یه لباس خودت که بوی تنت رو بده بزار پیشش شاید ازش دور میشی از خواب میپره

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
چند ساعت یبار میخوابونیش

صبح زود که بیدار میشه انقدر بازی میکنم باهاش تا حسابی خسته بشه بعد میخوابونم تقریبا  بعد ۵ ساعت

2740
یه لباس خودت که بوی تنت رو بده بزار پیشش شاید ازش دور میشی از خواب میپره

خودمم همین فکرو میکنم ولی به ذهنم نرسیده بود لباسم رو بزارم پیشش ممنون

بذار تو گهواره بخوابه زود پا نمیشه تو بغل می‌خوابی موقعی که میخوای تو تخت بذاری اختلاف ارتفاع باعث ب ...

گهواره نداره نمیدونم یعنی تاثیر داره که براش بخریم

گهواره نداره نمیدونم یعنی تاثیر داره که براش بخریم

منم نداشتم از یه دوست قرض گرفتم خیلی کار منو راه انداخت 

تو بغل به مرور گردن درد و کمر درد هم میگیری و موقعی که بخوای از خودت جدا کنی بیدار میشه

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌
منم نداشتم از یه دوست قرض گرفتم خیلی کار منو راه انداخت  تو بغل به مرور گردن درد و کمر درد هم ...

ممنون واسه راهنماییت

منم مشکل شما رو دارم دخترم ۴۴ روزشه  گهواره ام داره فرقی نمیکنه باید بخوابونمش بعد بذارم بیدار میشه لباسمم پیشش گذاشتم بازم بیدار شده در کل متوجه شدم اگه یکی دوتاخوابش خراب بشه وبپره از خواب تا شب همینه خوابش سبکه و خودش کلافه میشه

منم مشکل شما رو دارم دخترم ۴۴ روزشه  گهواره ام داره فرقی نمیکنه باید بخوابونمش بعد بذارم بیدار ...

یه جا خوندم نوشته بود اگربچتون بد خوابه بیشتر بغلش کنید ورابطه پوستی باهاش داشته باشید

رفلاکس نداره ...مثلا اسید معد۶ بپره تو گلوش بیدارش کنه ؟

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2706