2733
2739
آپلود عکس سلام به دوستان عزیزم عیدتون مــبارک. از امروز تا روز میلاد امام رضا علیه السلام چهل روز باقی هست هر کس دوست داره در این چهل روز .. روزی یک مرتبه سوره یس رو قرائت کـند.. و هدیه کند به امام رضا بفرمایید اسمتون رو قید کنم. ان شالله که تا روز میلاد بهترین عیدی رو از امام رضا بگـیرید قبل از هر دعایی فرج امام زمان و حاجت روایی دوستانتون فراموش نـشود. آپلود عکس آپلود عکسآپلود عکس تاریخ شروع ختــم______ 27 تیر ماه مصادف با عید سعید فطر تاریخ پایان خــتم ______4 شهریور ماه مصادف با میلاد امام رضا آپلود عکس آپلود عکسآپلود عکس اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس خـــتم سوره یس هدیه به امام رضا علیه السلام و به نیت سلامتی و فرج امام زمان و حاجت روایی جمــع آپلود عکس 1-زهرا 2-سحر 3-پگاه 4-افاق 5-ستاره 6-مریم 7-صبا 8-فانوس 9-مامی ناززززز 10-پرنسس 11-شایلین 12-مامان شایلین 13-باران 14-نی نی ماما 15-مامان وروجک 16-بهار 17-رویای زندگی 18-مهری 19-مامان تیام 20-مامان مامان تیام 21-maysa 22-سما 77 23-مامان رعنا 24-مامان یحیی 25-طاهره 26-بنده خدا 27-موژان 28-عشق نی نی 29-مامان الینا 30-نازنازی بانو 31-مارال 32-ماهشید 33-mimik 34-مهنا 35-مامان نازنین زهرا 36-اناتا 37-ghazal618 38-مهربان 39-نگار***** 40-YaSsssi 41-مامان رومینا کوچلو 42-هستی 21 43-poolak 44-مریم خواهر رز 45-رز 46-Sousi بانو 47-الی جون 48-Scalade 49-saba 50-baran 51-پرگل 52-*niaz* 53-عسل مامی 54-دلنیا 55-نفس 56-mj 57-مرجان 58-مرمر
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام من هستم...یعنی تا چهل روز بخونیم روزی یک بار??
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2740
سلام به همه زهرا جان مرا هم بنویس هرچند دیگه اینقدر دلشکسته ام که امیدی ندارم ولب اینبار در خونه امام رضا را میزنم به نیت دو تا حاجت شفای کامل دخترم و حاجت مهمی که برای پسرم دارم هرکس دلش موقع خوندن این یاسینها شکست منو بچه هام را دعا کنه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2706