2737
2739
عنوان

خیانت پدرم با زنعموم

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 35 پست
مامانش و همین باباش خردکرد جلو بچه هاش اونوقت اینا باید ساکت بمونن و هیچی نگن واگه بگن هم طوری باش ...

دیدگاه ادمای همسن بابات نسبت به این مسائل با دیدگاه جوانترها خیلی متفاوته 

حتی اگه مورد حادتر و مهمتر از این هم پیش بیاد 

باز هم این مهمتره  که شما در جایگاه یک جوان و البته فرزند میخواین به بابا تذکر بدین 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از دوستان منم همچین قضیه ای داشت ولی اون پسر عموش عاشقش شد و وقنی قضیه خواستگاری و اینا پیش اومد ...

وای چه فاجعه ای. اون پسر بدبخت چی کشیده. خدا لعنت کنه آدم هوسبازو

2731
دیدگاه ادمای همسن بابات نسبت به این مسائل با دیدگاه جوانترها خیلی متفاوته  حتی اگه مورد حادتر ...

همیشه همینطور به مسائل نگاه میکنی

من نگفتم بره یقه اش بگیره ولی شما طوری

حرف میزنی انگار اشتباه کوچیکی بوده

البته مادرش باید خودی نشون بده 

ضامن که رضا باشد /من آهوی در بندم/آقا بطلب حتما/کم می کند از دردم♥تولدت مبارک امام رئوفم😍😍😍
همیشه همینطور به مسائل نگاه میکنی من نگفتم بره یقه اش بگیره ولی شما طوری حرف میزنی انگار اشتباه کو ...

عزیز دلم از نظر بابات این کار حتی اشتباه هم که حساب نمیشه هیچ تازه توجیه هم خواهد کرد من باباتون نه میشناسم و نه ازشون دفاع میکنم بلکه از دیدگاه اونا به قضیه نیگاه میکنم 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد