2733
2734

مادرم زن واقعا زیباییه و درجوانی اندام متناسب و جذابی هم داشته 

و طبیعتا خاستگارهای زیادی داشت پسر عموش موقع عروسی مادرم خودکشی کرده در این حد، پسرخالش هنوز بهش بطرز چندشی توجه داره حتی تو عالم بچگی متوجه نگاه مردا ب مادرم میشدم بخاطر زیباییش ، ی پسره از پولدارترین خانواده های شهرشون حتی عاشق مادرم شده بوده ولی خانواده پسر راضی نشدن بخاطر اختلاف طبقاتی

البته ک زن پاکدامنیه حجاب کامل و چادر و نماز 

معلم بود و الانم بازنشسته شده 

تقریبا هیچ سیاستی نداشت🤦🏻‍♀️ و زن ساده ای هست ینی خیلی باهوش و بامعلوماته ولی اهل سیاست و زرنگی و مخفی کاری اصلا نیست 

کل زندگیش کارت حقوقش دست پدرم بود 

با وجود همه این ها باوجود این همه کامل و ایده ال بودن پدرم از همون اول بهش خیانت میکرد!! هنوزم خیانت میکنه متاسفانه 

واقعا یه مرد دیگه چی از ی زن میخواد! چرا ب مادرم خیانت میکرد چرا! با وجود گذشت این همه سال هنوز نیمتونم کنار بفهمم همش دلم برای جوونیه مادرم ک سوخت و حیف شد میسوزه

پدرم روستایی بود و مادرم شهری و بعد ازدواج اومد تو ی محیط خیلی خیلی کوچیکتر زندگی کرد، میتونست موقعیت های خیلی خیلی بهتر از پدرم داشته باشه ولی فدای کسی شد ک قدرشو ندونست

عشق با ادم چه ها ک نمیکنه 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2731

مردی که بخواد خیانت کنه براش مهم نیس طرف مقابلش خوشگل باشه سربه زیر باشه و.... چون توجه اون مرد به فرد دیگه‌ای جلب شده و کاریش نمیشه کرد

کوردم✌️ من پناهنده‌ام به مرز های تنت...🌱

پدرت به همون دلیل خیانت می کنه که مادرت جذب همچین مردی شد. هیستریونیک ها با جامعه ستیز ها ازدواج می کنن

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

داستان زندگی مامان من  رو ازکجا میدوتی 🥲🙂

مامان منم خیییلی خوشگله میریم بیرون همخ بهش شماره میدن

چشم سبز...سبز خوشگلااااا

قدبلند....سفید هیکل عالی...خیییلی زرنگ و زن زندگی قانع ابرومند...

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

سوالیه که من همیشه میپرسم از خودم که چرا پدرم دقیقا همین کارو با مامانم کرد 

مامان من به این خوبی

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻

زن ها حتی ازدواج هم کنن نباید سطح شخصیتی خودشونو بیارن پایین حتی اگر زیباییش تعریفی هم نمیبود !طوری باید باشین که شوهر هم کنین باز دست نیافتنی باشین نه اینکه کارت حقوق و اداره وجوتونو بدین دست شوهر واقعا هیچچچچ مردی اونقدر ارزشمند نیست که اینقدر فداکاری کنین براش

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
عشق با ادم چه ها ک نمیکنه 

عاشق هم نشده ک‌بله داده 

هنوزم ازش میپرسم میگ نمیدونم چیشد قبول کردم باباتو ، قسمتم بوده، میگ انگاری دعا گرفته‌بودن برام هیشکی راضی نبوده ولی من میگفتم میخوامش🤦🏻‍♀️

زیبایی نهایتا یکسال مرد رو نگه داره  مهم ترین دلیلش سیاست نداشت و اولویتش خودش نبود

اره زیادی بها داد ب مردش 

با وجود حقوق داشتن و‌موقعیت اجتماعی، مستقل نبود! ینی پولشو پدرم ازش میگرفت

2706