2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ماشین‌ها خوبن ونرم.راهنما یادت نره اصلا.استرس نداشته باشی.تا اینجا ۸۰درصدو اومدی میمونه چی ازت بخواد ...

🥲🥲🥲🥲دوبل میخوان 

ولی مشکلم تو دوبل اینه که من عادت دارم با آینه ها کنترل کنم ...میگن باید حتما دست بذاری پشت صندلی شاگرد پشت ماشینو کنترل کتی من عادت ندارم اینطوری

2738
کلاچ پرایده دیگه . گنده کلاچ تا ته بگیر .‌

یه سوال ...برا پارک دوبل دنده عقبش حتما باید دست بذاری پشت صندلی شاگرد عقب ماشینو کنترل کنی؟ من عادت ندارم ...فقط با آینه ها کنترل میکنم

اگه بار اولته زیاد بهش فکر نکن..رد میکنند اکثریت رو‌بار اول

لازمه ی قبولی تو آزمون شهری دقت -ارامش و عدم استرسه.. اینکه درست نیم کلاج کنی خیلی مهمه برای افسر .. وقتی روشن می‌کنی و میخای حرکت کنی اینکه خاموش نکنی و ب موقع کلاج رو آزاد کنی براشون مهمه.. توی پارک دوبل همزمان باید سرعت عمل و دقت بالایی داشته باشی.. همه‌ی این موارد توی یبار امتحان دادن نمیشه درست بهشون عمل کرد.. نیازمند ممارست و تمرینه.. خودم امسال ک ۱۸سالم تموم شدپابه ۳گرفتم ..تا ۵ سال دیگم پایه ۲ و ۱رو میگیرم چون ب ماشین سنگین علاقه دارم.. موفق باشید 🪐

اگه بار اولته زیاد بهش فکر نکن..رد میکنند اکثریت رو‌بار اول لازمه ی قبولی تو آزمون شهری دقت -ارامش ...

مرسی قشنگم🥺🥺🥺❤️

والا تا الان دو بار رد شدم همشم سر پارک دوبل 

اونقد ناامید شدم که