2733
2734

من تو جمع خانواده شوهرم خونه مادرشوهرم بودم همه بودن..مادرشوهرم رفت بستنی خرید آورد به همه نفری یه دونه داد خودشم اومد کنارم نشست خورد حتی تعارف نکرد😊البته زیاد از اینکارا میکنه اما من اهمیت نمیدم..بیارم باز خونش همه نشسته بودیم به همه انبه داد از من رد شد نفر بعدی داد😶جا من بودی چیکار میکردین؟ 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از دستش میگرفتم میکردنم تو ایشالله دهنش فرو😐

هیچی بچه اس. ولش

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2738

انقد خانم گلیه فقط تا ۲ سال به جاریم شام میداد به من گفت رفتی خونه خودت شاماتونو تا چند وقت می‌فرستم براتون خریدارم نصف میکنم می‌فرستم چون شاغلی 

یا اصلا عروسو کلفت خودش نمی‌دونه منو جاریم میریم خونش نهایت ی سفره پهن کنیم 

اون روز خواهر شوهرش میگف عروسات کاراتو نمیکنن؟اونم گف عروس مگه کلفت منه عروس گرفتم کلفت نگرفتم که

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀
چه بی ادب...چه رفتار چیپی داره مگه بچه اس،مشکلی باهم دارید حتما

اره بی ادبه..همش دوست داره منو مثلا کوچیک کنه..اما خودش کوچیک میشه با این رقتارا..‌بهم حسادت داره مثل هوو باهام رفتار میکنه.‌شاید باورت نشه😁حداقل ۳۰ سال ازم بزرگتره ها..

همین که بی محلی کنی و ب قول خودت با خنده به روی خودت نیاری بهترین کاره ...من خداروشکر مادرشوهرم همچین جرعتی نمیکنه ک علنی بی احترامی کنه چون میدونه پسرهاش حساسن 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
عجب! اونایی که بستنی یا انبه خوردن معذب نشدن؟ شوهرتم بود؟

نه همه با ولع خوردن😁شوهرم نبود ..شوهرم سه ساله باهاشون قطع ارتباطه سر همین کاراشون و بدتر ازینا

2706