2737
2734
سلام مامانا پسرم ٤ سالشه و اوضاع روحیش شدیدا بهم ریخته خیلی داره اذیت میشه انقد مشکلات داره که بخوام دونه دونه بگم ١٠٠ خط بیشتر میشه تروخدا یجایی بهم معرفی کنین ببرمش هم خودم هم اونو مشاوره کنن بچم داره از بین میره شب و روز گریه میکنه و یه قاشق غذا نمیخوره کم اوردم بخداااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دختر منم ۴ سالشه میشه بگی مشکلش چیه ؟ بزارش مهد .. دختر من عاشقه اونجاست و حسابی سرگرمع روزهای تعطیل هم مخ منو میخوره ..
اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد ...روحت شاد مادرم
بچه ها باید پیش هم سناشون باشن تا شاد باشن ما که تو فامیل بچه همسن دخترم نداریم اگر عم باشه فقط عید به عید میبینیم ...
اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد ...روحت شاد مادرم
2740
نمیدونم چی باعث ترسش شده و نا آرومش کرده حتما برو صفحه اینستا دکتر شیری و ازشون بخواه از همکاران خوب شون بهت معرفی کنند کمک تون میکنند دکتر حلت هم خوبن برای اینکه ازشون آدرس بهترین ها توی این تخصص بپرسید
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
از هیچ کس حرف شنوی نداره بی ادب شده همش گریه میکنه با هیچ کسی کنار نمیاد لب به غذا نمیزنه وقتی هم جیشش میگیره نمیره دستشویی انقد خودشو نگه میداره و جیغ میزنه و میپره میگه نمیخوام جیش کنم مخصوصا تو مهمونیا گفتم شاید مجاری ادراریش مشکل داره که هیچیش نبود
2706