2733
2734

واقعا دیگه خسته شدم

هر رفتاری رو در پیش گرفتم:باهاش با خوبی رفتار کردم/با بدی رفتار کردم/مثل خودش انجام دادم/خونه بابام رفتم……..

همه راهی رو امتحان کردم‌جواب نداد دیگه خسته شدم

این سری هم همش کوتاه اومدم اما دیکه نه توان رفتن دارم نه‌توان جنگیدن‌باهاش و نه توان تحمل کردنش

خنثی خنثی……

مشکل من بداخلاقی و عصبی بودن همسرمه

با هیچ روشی خوب نشد🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی شوهرمنم همینطوربود یک مدتی موقع عصبانی بودنش سکوت کن موقعی که اروم شدحرفتوبزن کم کم درست میشن_به پدرومادرشم نگو فایده ای نداره

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2731

همین دیگه چون تلاشت یه طرفه بوده خسته شدی صد در صد ایشونم تلاش میکنه ولی اخلاقش همینه و عوض نمیشه نمیتونی تحملش کنی ولش کن 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ببین متاسفانه بدی مملکت ما اینه که اکثر ازدواج‌ها سنتیه و اگر تو دوره نامزدی و عقد متوجه بشی که طرف آدم خوبی نیست با شرایط تو نمی‌خونه در کل اخلاق و روحیاتتون زمین تا آسمون با همدیگه فرق می‌کنه و بیای بگی اینجوریه و می‌خوام جدا بشم هزار جور چنگ می‌ندازن به صورتشون که آبروت میره نمی‌دونم حکم مطلقه می‌چسبه به سر و صورت تو فلان ولی به نظر من بهترین راه اینه که برید پیش مشاور خانواده اونم نه هر مشاوری که یه تابلو زده بالای دره خونه‌ای نشسته تو داره پول می‌گیره یه مشاور خیلی خبره و خوب ولی قهر رفتن و خونه پدر رفتن و دعوا کردن و مثل خودش رفتار کردن و سردی و خنثی بودن و اینا جواب کار شما نیست اگر می‌خوای زندگی بکنی باید بری پیش مشاور اما اگر می‌بینی نمی‌تونی زندگی بکنی شرایط برات خیلی تنگ شده سخت اومده به نظر من جدا شو چون فقط یک بار تو می‌تونی زندگی بکنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740
ببین متاسفانه بدی مملکت ما اینه که اکثر ازدواج‌ها سنتیه و اگر تو دوره نامزدی و عقد متوجه بشی که طرف ...

درسته عزیزم

دوتا بچه دارم اونم‌نوزاد اگه بچهام بزرگ‌تر بودن صد در صد انتخابم‌ جداشدن بود

چون این زن است که زندگی را سروسامان  می بخشد 

حفظ میکند 

جمع و جور میکند 

انسجام می بخشد 

و........

و لطف ولطافت و صفا ی زندگی از وجود زنان است 

پس زنان میهن عزیزم قدر خودتون را بدانید.....

خداوند همه ی مادران و زنان و دختران کشورم را سلامت بدارد و محفوظ نماید 

آمین.....

آدمایی مثل تورو میشناسم. قدرت طلبید ولی ترسو. عمدا طرفتونو عصبی می کنید تا از دستکاری کردنش حس قدرت کنید. قدرت رو احساسات اون فرد. آخر هم با قهر و فلان و بهمان دنبال اینید که یه چیزی هم ازش بکشید تا ببخشید

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
2706