2733
2739
عنوان

رفت آمد با مادرشوهر

127 بازدید | 8 پست

من بالای مادرشوهرم زندگی میکنم

ودوماه عروسی کردم

تاالان تقریبا بیشتر مواقع مشترک بودیم

وخیلی به شوهرم گفتم

که کمش کنیم چهخبره خیلی زیاد میریم جدا باشیم فقط بریم بهشون سر بزنیم

اونم میگفت بسپارش به من نمیخوام یهویی 

قطع ارتباط کنیم  ولی من قبول نمیکردم

ومیدیم باز همونجوریه

خانوادش خوبن چیزی نمیگین بهم ولی 

من دوست دارم زندگی مشترک داشته باشم

شوهرمم میگه کم کم درستش میکنم

تالینکه امروز برگشته میگه ماه رمضون هرروزش رو باید باهم باشیم فقط ماه رمضون منم عصلانی شدم کلی گریه کردم

اونم برگشت گفت اصلا توحق نداری بیایی پیش مامانم اینا  اونا نیازی ندارن تو بهشون سر بزنی

منم واقعا نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وای بگو حاضری همینقدر هم بریم خونه مامان من؟! 

من میگم اصلا ۳بار کنیم باهم بودن رو ولی به اون بر میخوره 

ومیدونم اگه دیگه نرم نمیزاره برم خونه مامانم وخودشم قطع رابطه میکنه

برگشته میگه تو ازخداته نری خونه مامان من  میدونم اگه نرم برام خیلی بد تموم میشه چون ادم لجبازی ...

واقعا بی منطقه . ولی اگه میدونی لجبازتر میشه باید کم کم پیش بری عزیزم . مستقیم نگی نمیخوام بریم اونجا . خواهر داره؟ رفت و آمد بقیه اعضای خانوادشون چجوریه . خود پدر شوهر مادرشوهرت چقدر توقع دارن؟ 

من فعلا طبقه بالای مامان خودم هستم . دوس دارم هر روز حداقل یکی دو ساعت با بچم برم پیششون و برگردم ولی می دونم شوهرم هم اینجوری راحت نیست کمش میکنم . همونجور که من خونه اونا راحت نیستم . درکش واقعا سخت نیست . سعی کن کم کم با زبون خوش کمش کنی 

واقعا بی منطقه . ولی اگه میدونی لجبازتر میشه باید کم کم پیش بری عزیزم . مستقیم نگی نمیخوام بریم اونج ...

اره باید خودم کوتاه بیام خیلی چیزی نمیگفتم فقط اینکه برگشت گفت ماه رمضون کلا باید باهم باشیم اذیتم کرد

2738