2733
2734
سلام دوستان بچه خواهر شوهرم 9 آبان به دنیا اومده. سه روز بعد تولد زردیش روی 14 بود با وزن 2750 بعد از 7 روز که توی خونه زیر دستگاه بود. زردیش اومد روی 7 و دستگاه رو جمع کردن اما الان که بچه 25 روزشه هنوز زرده از اونجایی که نمیتونم حرفی بزنم که ببرن دکتر یا نه میخوام بدونم کسی تاحالا این تجربه رو داشته؟ اگه عکس بچه رو بذارم شما حتما میگین پوست این بچه زرده اما اطرافیان میگن چرا این بچه سبزه شده درصورتی که زرده
من بچم زردی بدو تولد داشت بعدشم که مرخص شد اصلا پایین نمیومد بهش آب انار دادم روزی چندتا قاشق خوووووب شد
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
میگم مامانش طوریه که من نمیتونم حرفی بهش بزنم از طرفی هم نگران بچم میگم اتفاقی براش نیوفته میخوام بدون اگه پیگیری نکنن ضرری داره آخه یه جا خوندم بعضی بچه ها ممکنه تا دوماه زرد باشن
منم پسر اولم خیلی زرد بود یعنی هر جی زیر مهتابی میذاشتیم آب عناب میدادیم انگار نه انگار مادر شوهرم از اولش گفت فلوس بهش بده من محل نذاشتم دیگه وقتی دید این خیلی زرده با دعوا بهم گفت تا بهش دادم طی دو سه روز رفت
همون دفعه اول که تازه از بیمارستان اومده بودن بچه مثل زردچوبه زرد بود من گفتم وااای این که زرده ببرینش دکتر و آزمایشگاه . در صورتی که موعد آزسه روزگی هم نرفته بودن . کلی ناراحت شد ولی من کوتاه نیومدم بهش فشار آوردم
2740
2706