2733
2734
عنوان

بارداری

123 بازدید | 19 پست

سلام من ۵ ماهه واسه بارداری اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم این ماه میخوام برم دکتر به نظرتون بهم دارو میده یا نه؟

قبلا ازمایش و سونو دادم همه چیم خوب بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تا یکسال طبیعیه ولی اگ میخوای زودتر نتیجه بگیری ب دکترت بگو یکسال بیشتر نتیجه نگرفتی زودتر پروسه درمان و شروع میکنه برات

من حسابم ز همه مردم این شهرجداست🌱من امیدم به خدا،بعدخدا،هم به خداست….💫🌓
2738
تا یکسال طبیعیه ولی اگ میخوای زودتر نتیجه بگیری ب دکترت بگو یکسال بیشتر نتیجه نگرفتی زودتر پروسه درم ...

از وقتی اقدام کردم همش عقب میندازم اولین بار یه هفته جلو افتاد دفعه های دیگه عقب افتاد دوماه پیشم منظم بود باز این ماه عقب افتاد شد ۳۳ روز فک کردم باردارم فردای موعدمم تست زده بودم هاله افتاد فک کردم مثبت شده حسابی خورد تو ذوقم کلی گریه کردم

از وقتی اقدام کردم همش عقب میندازم اولین بار یه هفته جلو افتاد دفعه های دیگه عقب افتاد دوماه پیشم من ...

بخاطر اینکه تو‌اقدامی عقب می افته نگران نباش اما محض احتیاط خوبه بری دکتر از همه لحاظ چکاپ شی 

من حسابم ز همه مردم این شهرجداست🌱من امیدم به خدا،بعدخدا،هم به خداست….💫🌓
عزیزم منم ۸ ماه اقدام داشتم باردارنشدم نگران نشو تایسال طبیهیه اصلا هم  دارو استفاده نخور استر ...

مرسی بهم دلداری میدین واقعا شوهرم دوست داره بچه نیمه اولی بشه واسه همین این ماه گفتم شاید دکتر دارویی چیزی بده

2706