2752
2734
عنوان

بی محلی کردن شوهر

5182 بازدید | 230 پست

سلام خانما، همسرم اصلا توی حال بدم نمیاد سراغم و آرومم نمیکنه. در حالت عادی محبت میکنه اما وقتی دعوا کنیم خیلی لجبازی میکنه و من جون بدم هم نمیاد سراغم‌. واسه همه اینجوری نیستا، کافیه یکی از اعضای خانواده اش یه خار بده تو پاشون، این خودشو به آب و آتیش میزنه ولی نسبت به من خیلی سنگدله. عصر یکم بحثمون شد، برگشتیم خونه من شامشو کشیدم و اومدم تو اتاق، بعد همش سرفه میکردم در حد خفه شدن، و اونقدر کلافه شده بودم که دیگه اشکمم در اومده بود و از درد به خودم میپیچیدم و سرفه میکردم و ناله میکردم. دیدم همینجوری نشسته پای تلویزیون داره فیلم تماشا میکنه. بهش گفتم خیلی بی‌غیرتی من جون بدم هم نمیای سراغم و در اتاقو بستم. خیلی خسته شدم از اینکه حاضره از من و خودش بزنه واسه خونوادش یا هرکسی، اما دلش واسه من اصلا نمیسوزه. قبلنا اینجور مواقع خودم با گریه میرفتم بغلش و می گفتم آرومم کن. ولی امشب دلم واسه بیکسی خودم سوخت. توروخدا یه چیزی بگید که قوی باشم و نرم سراغش...😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل تو . در حالت عادی زیاد محبت می‌کنه ، ولی وقتی خطا می‌کنه و من قهرم ، انگار ن انگار 

😔همشم اصرار داره بچه بیاریم. من خودم براش بی‌اهمیتم و احساس بیکسی میکنم، یه بچه هم بیارم این وسط اونم بدبخت تر و بی کس تر از خودم بشه که چی. 

وای عزیزم توروخدا یه چیزی بگو که خوددار باشم و نرم سمتش. باید قوی باشم 

2731

اینایی که گفتی دقیقا حال الان منه

منم از بی محلی شوهرم و بخاطر جاریم کتک خوردم و الانم مریض و سرماخورده افتادم گوشه اتاق

دریغ از یه ذره توجه مرد بی غیرتم

اگه اینجارو خوندی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرست مرسی دوستم🫂💋🌸
😔همشم اصرار داره بچه بیاریم. من خودم براش بی‌اهمیتم و احساس بیکسی میکنم، یه بچه هم بیارم این وسط او ...

تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است 

من با این جمله خیلی جاهای زندگیم  محکم بودم 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
متاسفم برات عزیزم ولی اینطور مردا تو ذاتشونه درس شو هم نیستن من که  فقط امیدوارم از مادرش بکشه

از ننشم بکشه آخه زندگی منو جهنم میکنه و از زمان و عمر من میزنه بخاطر اونا😔

😔همشم اصرار داره بچه بیاریم. من خودم براش بی‌اهمیتم و احساس بیکسی میکنم، یه بچه هم بیارم این وسط او ...

من تازه زایمان کردم ، خیلی حساس تر شدم .... انگار ن انگار ، می‌ره تو اتاق گوشی بازی می‌کنه و بعدش میخوابه. اصلا نمیگه برم بچه رو نگه دارم ، ببینم از چی ناراحته زنم.... از دیشب باهاش سنگینم ، انگار ن انگار . مادرشوهرش اینحاس ، چند بار پرسید چته گرفته ای ؟؟ شوهرم اصلا ب خودش نمیاره

اینایی که گفتی دقیقا حال الان منه منم از بی محلی شوهرم و بخاطر جاریم کتک خوردم و الانم مریض و سرماخ ...

ای وای 😭

این بی‌غیرتم چقدر بخاطر زنداداش نکبتش با من چه دعواها که نکرد. زنیکه منو اذیت میکرد و من با این خاک برسر دردودل میکردم میگفت راجع به خانواده درجه یک من حرف نزن!😔

از ننشم بکشه آخه زندگی منو جهنم میکنه و از زمان و عمر من میزنه بخاطر اونا😔

چاره ای نیس شوهر من ی بلوز ازش خواستم نخرید بعدد دیدم واسه تولد ننش انگشتر خرید خدا لعنتشون کنه خدا ازشون نگذره ایشالا که نتونه استفاده کنه که دل منو اینطوری خون کرده

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
من تازه زایمان کردم ، خیلی حساس تر شدم .... انگار ن انگار ، می‌ره تو اتاق گوشی بازی می‌کنه و بعدش می ...

بگردم برای  تنهاییمون 😭

من ۶ هفته بازدار بودم که البته بچه ام سقط شد، قبلش که خونریزی داشتم دکتر گفته بود استراحت مطلق، خدا شاهده این دست به سیاه و سفید خونه نزد، هر روزم سر یه چیزی جنگ راه مینداخت. همشم اصرار داره بچه بیاریم!😔

چاره ای نیس شوهر من ی بلوز ازش خواستم نخرید بعدد دیدم واسه تولد ننش انگشتر خرید خدا لعنتشون کنه خدا ...

این بی‌غیرتم واسه من دست به سیاه و سفید نمیزنه ولی واسه منش خودشو میکشه. کافیه ننه باباش بگن آخ، این رنگش عین گچ میشه و خودشو و منو فدا میکنه. اما من تو این اتاق ضجه بزنم نمیاد بگه چته، بالاخره توام آدمی. خدا چرا نشونشون نمیدههههه. جرا من انقدر تنها و بیکس شدم، اونم در مقابل کسی که واسه عالم و آدم جونشو میره. واسه من ظالمه😭

2706