2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد۱۳روز تاخیر+عکس

209 بازدید | 7 پست

خانمای گل من ۴روز بعدتاخیربی بی زدم مدیکورمنفی شد امروز ۱۴روز تاخیردارم صبح روژان زدم به خط بود دودقیقم واینستادم اعصابم خوردشد رفتم خابیدم نزدیک ظهردیدم اینحوری شده حس میکنم خطش زیادی مایین به نظرشمامثبت یا خط اشتباه؟گفتم‌شاید روژان خطش پایین ترمیفته کسی تجربه ای داره بگه خیلی تخمدونای چپم ترمیکشه میزنه به کمرم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون ادرارهدخشک شده

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2728

من یه بار بی بی چکم بعد ۱۳ روز تاخیر مثبت شد از دادم منفی بود دوباره ۵ روز بعد از دادم مثبت شد با بتای ۵۰ دو روز بعد از دادم بتای ۱۲۵ و دو روز بعد بتای ۳.سقط شد.مشکل داشته که انقدر دیر بتای رفت بالا.امیدوارم شما این بلا سرت نیاد عزیزم.

من یه بار بی بی چکم بعد ۱۳ روز تاخیر مثبت شد از دادم منفی بود دوباره ۵ روز بعد از دادم مثبت شد با بت ...

بارداری شیمیایی منم اینجور بودم یه بار

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
منفیه بعد این همه تاخیر باید قشنگ پررنگ میشد

من کلاتاخیردارم هیمشه تنبلی دارم به این زودی پریودنمیشم 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2740