2733
2739
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 57940 بازدید | 8361 پست
عزیزدلم  شکرگزاری * سپاسگزاری*

سلام گلم 🙈🙈🙈🤗

تو همه درس هام عالی بودم 

بجز املا 

هیچ وقت املام خوب نبوده 😂

همیشه درخواست و برخاست 

اشتیاه می‌نوشتم 

همین الانم نمیدونم درست نوشتم یا نه🤕🙂

ممنون از تذکرت 😚😚😚

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
سلام عزیزانم صبح زیباتون بخیر و سلامتی باشه  من ک از بوی گل های محمدی مدهوش شدم  از شهرس ...

سلام عزیزدلم

ممنونم عزیزم

بگردم جوجه خاله مریض شده،انشاالله زودی خوب میشه♥️

وای بهبهههه بوی گل

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بسم الله الرحمن الرحیم  خدایا شکرت بخاطر نعمت سلامتی جسم و روحم  خدایا شکرت بخاطر هوا ...

بهبههه❤️

خداروشکرررر

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

سلام قیشنگا

روزتون بخیر 

یکم شلوغ بودم دیر اومدم،الانم باید برم دنبال بقیه کارهاااا

روز خوبی داشته باشین خواهرااااا♥️♥️♥️

2731
مرسی زهرا جانم فدای محبتت قشنگم  هلن عشق منو ببوس  وای من عاشق لپ هاش شدم  خدا حاف ...

قربونت برم عزیزم،شما هم گل پسرتو از طرف من ببوسش

وای محیا منم آرزوم بود هلن تپل باشه ولی فقط صورتش لپی شده اونم به باباش رفته ۴ ماهگی وزن کردم ۵۷۰۰ بود بهداشت میگه وزنش کمه یه کم

منم نگران شدم شیر خشک هم نخورد دیگه ۱۵ این ماه براش کمکی فرنی رو شروع میکنم

2740
قربونت آزی آره بوش فوقالعاده اس  خوش 😁😁😁 از بدو ورود ظرف شستم براش تا الان  داداشم تا ...

وای خدا نکنه🤦‍♀️

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
خسته نباشی قشنگم 

ممنونم محیا جونم

جوجه خوبه؟؟بهتر شد؟

حتما‌میتونی💪 چون‌تا اینجا اومدی جلو،🧿 مطمئنم تاآخر هستی و خدا یاریت‌میکنه و در آخر تو عکس از خون ...

پناه برخدا آزگلی محتاجم به دعای تو و بقیه خانوما 🫀🫶🏼🧿انشالله چندین برابرش سمت خودتون برگرده مرسییییییییی نازنینم از انرژی خوبت 🫀🫶🏼🧿

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
آره فکنم از دیروز ده تا پوشکش رو عوض کردم 

باز خداروشکر رفع شده 🙉💘

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2706