2737
2739
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 52233 بازدید | 7427 پست
زهرا جونممممم بله عزیزمممم دکتر گفت احتمال  خیلییییی بالا دو قلو هستن  قطعی قطعی هنوز موند ...

ای جان دلم😍😍😍

چقدر شیرین بشن♥️♥️♥️

الهی که همه بچه ها سلامت باشن،کنارش بچه های همتونم سلامت باشن قشنگااا🤲🏻🤲🏻

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام قشنگا روزتون پر از قشنگی

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

سلام دختراااا

روزتون به عشق

2731
زهرا جونممممم بله عزیزمممم دکتر گفت احتمال  خیلییییی بالا دو قلو هستن  قطعی قطعی هنوز موند ...

قربونت برممممممممم،ای خدا😍

چه ذوقی کردم من

فدای جفتشون😘😘

مرسی عزیزم انشالله که به سلامتی بغلشون بگیری

ای جان دلم😍😍😍 چقدر شیرین بشن♥️♥️♥️ الهی که همه بچه ها سلامت باشن،کنارش بچه های همتونم سلامت باش ...

مرسییییییییی آتاناز خوشگلم ♥️💘 انشالله به زودی قسمت خودت شه عشق من 🫂💕 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2738
سلام دختراااا روزتون به عشق

مرسییییییییی نازنینم سلام به روی ماهت رفیق ♥️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
قربونت برممممممممم،ای خدا😍 چه ذوقی کردم من فدای جفتشون😘😘 مرسی عزیزم انشالله که به سلامتی بغلشو ...

مرسییییییییی عزیزدلمممم همینطور هلن کوچولو شیرین 💕💘✨ بووووووس بهش

وای بچه ها ترو خدا ببخشید منتظرتون گزاشتم ،اخه نمیدونید چه قدر دیر خوابیدم نتونستم بیدارشم ولی فردا ...

این چه حرفیه زهرا جونم مهم هلن که با آرامش خداروشکر موفق به خوابوندنش شدی 😂♥️😍 خودتم استراحت کن 

انشالله فردا هم مثل امروز دلیل شادی تاپیکمون میشه ✨😍♥️

خانوما من قسمت خصوصی نی نی سایت پیام دارم ولی واسم خطا میده باز نمیکنه ☹️بخونم جواب میدم حتما ❤️ببخشید 

وای بچه ها ترو خدا ببخشید منتظرتون گزاشتم ،اخه نمیدونید چه قدر دیر خوابیدم نتونستم بیدارشم ولی فردا ...

سلام‌زهراجون

فداسرت...

انشالله فردا

آرزوهاتو تبـבیل بـہ واقعیت ڪن!♡🌿👌
2706