2737
2739
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 51659 بازدید | 7317 پست
سلام زهرای قشنگم بخدا خیلی دلم برات تنگ شده بود  منو آزگل اون روز از تو حرف زدیم  من نمی ...

سلام مهربونم خوبی؟ گل پسرت خوبه؟میدونم خانوم گل شما دوست عزیز منی فدات شم همین که دلی به یادم بودی برام یه دنیاس گلی

خدارو شکر که دارمتون،بمونین برام🥹😘

آره محیا آدمای منفی باف شکایت کن ،سمی اصلا امونمو بریدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم، مریضی به دور،خدارو شکر که خوب شدین ،انشالله همیشه سلامت باشید 🩷🫂 منو همسرمم مریض شده بود ...

فدات مهربانم 

آره ویروس خیلی بدیه همه درگیرشن 

مواظب هلن باش خدایی نکرده درگیر نشه فقط 

2731
سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین صبحتون بخیرررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین 🫀 امروز ...

سلام‌قشنگمممم

خوبی؟؟؟

چ تاریخ قشنگی🥰

منم‌ فک‌کنم‌ببینم‌چ‌‌ هدفی انتخاب کنم🤔

آرزوهاتو تبـבیل بـہ واقعیت ڪن!♡🌿👌
سلام سلاممممممم دوستای قشنگممممم،امیدوارم عالی باشین عشقای من🌹😘😘😘 خوبین؟؟؟؟؟ چه قدرررررررر دلم ...

سلاااام عزیزدلممم، خوبی؟؟؟ هلن جونِ‌ما چططوره؟؟؟

خیلی تو ذهنم‌میومدی زهرا... خوب کردی ک سر زدی...

انشالله همیشه سلامت باشین

عید گذشته شما هم‌مبارک😉♥️

آرزوهاتو تبـבیل بـہ واقعیت ڪن!♡🌿👌
2738
سلام سلاممممممم دوستای قشنگممممم،امیدوارم عالی باشین عشقای من🌹😘😘😘 خوبین؟؟؟؟؟ چه قدرررررررر دلم ...

سلاممممممممم به رفیق خوشگلم چطوری زهرا جان هلن کوچولو خوبه؟؟؟ خودت خوبی؟؟ وای چه صبحی که بیام و پی ام تورو ببینم دلمون واست تنگ شده بود عزیزم 💘💘💕💘💘💕 فقطططط هلن می‌تونه این غیبت رو موجه کنه 😂🫶🏼❤️اشکال نداره عزیزم هروقت شد گاهی بیا سر بزن .و ممنونم به خودتم مبارک باشه نازنینم 💘 با آرزو بهترینها 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام‌قشنگمممم خوبی؟؟؟ چ تاریخ قشنگی🥰 منم‌ فک‌کنم‌ببینم‌چ‌‌ هدفی انتخاب کنم🤔

منم دوسش دارم و انشالله که مبارک باشه واسه هممون😍❤️😍❤️تازه من مادر شوهرم امروز دعوتم کرده به صرف آش محلی 😂🙉❤️آش دوغ خوردین ؟؟ همون که خیلی ترش داخلش گندم و سبزی معطر داره 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

سلام صبح تون بخیر و نیکی 😍 

امیدوارم اول هفته رو با کلی انرژی شروع کرده باشین 🥳🥳🥳 

من امروز طبق گفته های شما @sahelen   عزیز ، هدف هامو انتخاب کردم بااینکه اول سال هدف گزاری کرده بودم اما با شروع سال جدید یه سری شرایط تغییر کرد و این روز بهترین روز برای تکمیل و ویرایش هدف گزاری ام بود. 

متشکرم ازت 💙 

اولین هدف استمرار ورزش بود که همین یک ساعت پیش تیک شو ✅ زدم😁 

امیدوارم روز خوبی داشته باشین 🌼 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
منم دوسش دارم و انشالله که مبارک باشه واسه هممون😍❤️😍❤️تازه من مادر شوهرم امروز دعوتم کرده به صرف آ ...

آش دوش محشره 😍

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین صبحتون بخیرررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین 🫀 من می‌خوام کیک یخچالی درست کنم و با خودم ببرم خونه مادر شوهرم

اینطوریه که کیک یا بیسکویت آماده رو با خورد میکنیم داخل ظرف مورد نظر میریزیم با قاشق یا هر وسیله ای که بتونیم با فشار دست پهن و سفت قرار میدیم بعد هم تیکه های میوه باز دوباره مواد کیک و بیسکویت آماده و یه لایه ضخیم شکلات و  در آخر با پودر دارچین و مغزیجات تزئین میکنیم و می‌ره یخچال ❤️ از امروز هر هفته یکی دوتا دستور متفاوت بجز روتین همیشگی انجام میدم😉

سلام بچه ها  من کم و بیش تاپیک رو خواننده بودم  خواستم بگم تو این روز عالی که همه چی تمو ...

😍💘😍💘😍سلامممممم عزیزم خوش اومدی خوشحالیم که اینجایی ❤️ چه روزی هم اومدی که همراهمون باشی مطمئنم پر از اتفاقات خوبه واست 

2706