2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 56027 بازدید | 8089 پست
♥️♥️

سلام عزیزم خوش اومدی خوشحالیم که اینجایی ♥️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👍❤

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2742

فدات

میری تو گذشته تو خاطرات یاد حرفاش میوفتی مثل همون موقع ذوق میکنی میخندی انگار داره الان اتفاق میوفته بعد یهو به خودت میای میبینی همش مال گذشتس اونجاست که بد میشکنی😑

من مطمئنم سارا جون مجدد میاد و اونم حتمااااا به یاد ما هست و خوبه که ببینه کلی  دوست های قدیم و جدید اینجا دور هم جمع هستن و دوستانه هدف اصلی تاپیک رو پیش بردن 🌱😍😍

دوستای من هر کدوم داخل تاپیک هرروز گزارش کار می‌دادیم و اهداف روزانه و حال خوب کن رو خلق میکردیم و باهم پیش می‌بردیم اینجوری بهم انگیزه می‌دادیم 

هر کدوم از دوستامون هنر و خصوصیت های بخصوصی رو دارن و این خیلی جوو بین مارو صمیمی کرده بود 

خوشحال میشم مطالب رو مثل قبل به اشتراک بزاریم و بتونیم روزبه روز پیش بریم 

مطالبی مثل رسیدگی به ذهن و افکار 

رسیدگی به زندگی 

تلاش و هدف گذاری 

آرایشی پوست و مو 

تغذیه و لایف استایل سالم 

و...

که دوستامون جمع شن مطمئنا بهتر و بیشتر پیشرفت میکنیم 🌸🌱

2740
سلام منم اومدم 😍

سلام عزیزم خوش اومدی خوشحالیم که اینجایی ♥️ چه اسم قشنگ و خوشمزه ای  پرتقال😍😍

@aram_maman    

سلام عزیزم خوبین 

وای چقدر خوب شد تاپیک زدید 😊

من اومدم و دیدم تاپیک تعطیل شده کلی قصه خوردم 😂

گفتم گمتون کردم ☹️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706