2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره انقدر حرص میخورم ازدست این مردای خاله زنک😑😑

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2740

از حضور همه خانم ها و اقایون محترم اینجا بابت حرفم عذر میخوام ولی هرجا مزاحمت زیاد شد بدونین دلیلش،حضور اقایون و خانم های نامحترم و لاس زن هست 

عادی باشن که اشکال نداره معاشرت میکنیم مثل همه انسان ها 

ولی وقتی بعصیشون حرفای ناجور زیر بعصی تاپیکا میزننن وبعصی خانما هم قند تودلشون اب میشه و تند تند ریپلای میکنن اون وقت جو برای ادمای نرمال از هردوجنس،سنگین میشه

اوناییشون که یکسره رو منبر میرن توبعصی تاپیکای شب یه روی جالبی نشون میدن که ادم خندش،میگیره 

یه لیست  دومتری از درخواست دوستیاشون همه داریم  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

مریضن

ببین چقدر درخاست دوستی ب من پیرزن دادن😬

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706