2733
2734
مرسی‌ پریسا جان ،،،

همسرم می‌خواد شرکتی رو ثبت کنه اونجا که باید مدتی‌ در رفت و آمد باشیم می‌خواستم بدونم هزینه کرایه یک خونه خوب منظورم ویلا هست در بهترین جای شهر که همه چیزش خوب باشه برای یک سال چه قدر میشه ؟امکانات برای زندگی‌ در چه سطحی هست ؟

شرایط زندگی‌ رو اگر کمی‌ برام شرح بعدی ممنون میشم قبلان سفر داشتم ولی‌ حالا چون همسرم تصمیم به کار گرفته فرق میکنه دارم کمی‌ اطلاعات به دست میارم ،ممنون برای وقتت که به من میدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب سها جان..اول باید بگم که استانداردهای زندگی اونجا خیلی پایینه.یعنی همین آب و برق و گاز...واسه گاز باید کپسول بیاری...آب آشامیدنی باید بخری چون آب شیر اصصصصلا قابل خوردن نیس...برق هم هی میره..توی سرما و گرما...
دهلی محله های خیلی خوبی داره که میتونی خونه بگیری ولی حتی توی همون محله های خوب هم زاغه نشین ها هستن که حالتو میگیرن..البته عادت میکنی بهشون....
دهلی نسبت به بقیه شهرهای هند گرونه مثلا نسبت به پونا ولی همون گرونی هم از ایران خییییللللللیییییی ارزونتر در میاد...ببین مثلا تو با 600 تومن در ماه میتونی یه زندگی شاهانه تو دهلی داشته باشی..البته بستگی به تعداد اعضای خانواده هم داره..
توصیه میکنم راننده استخدام کنی واسه خودت و پشت ماشین نشینی...راننده خیلی ارزونه...ولی رانندگیشون افتضضضاحه...من هروقت رانندگی میکردم شب کابوس میدیدم....
کلا کشور ارزونیه و میتونی حسابی حال کنی...
و اینکه هندی ها خیییلی مردمان خوبین....کاری به خیر و شر کسی ندارن...و اگر هم بفهمن خارجی هستی اینقد هواتو دارن که دیگه اعصابتو خرد میکنن...کلی بهت میرسن...ایرانی ها رو خیلی دوس دارن...
مارکت ها و مرکز خریدای توپی داره...اگه خواستی ادرس میدم....
دیگه همینا به ذهنم میرسه یازم اگه چیز دیگه ای خواستی بهم بگو عزیزم...امیدوارم موفق باشی....هند کشور خوبیه و منم عاااااااااشقشششششششششم...
یه روز خوب میاد...
2728
مرسی‌ عزیزم از وقتت ،یک مدتی‌ تو کشور همسایشون زدگی کردم می‌دونم تقریبا چه طوری هستن ،آنجا هم راننده و خدمت کار داشتم و خیلی هم راضی‌ بودم بسیار مردمان خوبی‌ بودن ،میفهمم چی‌ میگی‌ ،البته چون من نمی‌خوام دائم آنجا باشم پس زیاد سخت نباید باشه ولی‌ نمیدونا چرا دوست دارم حتما آنجا زندگی‌ کنم به نظرم درس‌های زیادی میشه ازشون گرفت که واقعا ارزشمنده ،،،،،

اینجوری که خیلی ارزون در میاد برامون ،،،،،فقط این دهلی‌ نو بخشی از همون دهلی‌ قدیم ؟؟؟من جیپور آگرا و گوا بودم چند روز دیگه هم موقت میریم دهلی‌ ببینیم چه خبر ،تو کشور‌های دیگه هم همسرم همکاری با هندی‌ها داشته خیلی مردمان خوبی‌ به نظر میرسن و من همیشه در تعجب که این پول دار‌های عجیب و غریب هندی و پاکستانی‌ چه طوری این قدر بی‌ ریا و ساده زندگی‌ می‌کنن به جرات می‌تونم قسم بخورم که ما تو ایران تا این حد پول دار نداریم یعنی‌ شاید پولی‌ که دست یکی‌ از این‌ها هست دست ۴یا ۵ یا( شاید هم بیشتر) میلیاردر ایرانی‌ پخش باشه ولی‌ یک دنیا فاصله هست بین trz فکر و رفتار آن‌ها با ایرانی‌‌ها متأسفانه با داشتم کمی‌ حساب بانکی‌ خدا رو بنده نیستن !!!!!!!!!!
آره خب عزیزم...مشکل برق رو میشه اینجوری حل کرد..ولی من نداشتم و حسابی بهم سخت میگذشت..راجع به پولداراشونم راس میگی...مثلا بعضی شبا جلوی دیسکوهاشون یه ماشینهاایی میومدن و پارک میکردن که من تو خواب هم ندیده بودم ولی آدمایی که ازشون پیاده میشدن خیلی معمولی بودن و خیلی هم باهات گرم میگیرفتن و به قول ما خودشونو نمیگیرفتن...توی هند انگاری فقط دو دسته ادم هست...یا خیلی پولدار یا خیلی فقیر...
من توی جیپور هم بودم و دوستای خوبی دارم...خیلی بهم کمک کردن و خوب بودن...گوا هم که دیگه عااالیه و به نظرم بهشت روی زمینههه...
هندی ها عقاید و آداب خیلی جالبی دارن که همیشه واسه من سرگرم کننده و جالب بوده...امیدوارم واسه توام خوب باشه..
از تو چه پنهون..الان حاضرم همه زندگیمو بدم و دوباره برگردم و هند زندگی کنم...خوش به حالت که میخوای بری...من دفعه آخر واسه ارائه مقاله ام تو دانشگاه دهلی اونجا بودم...یادش بخیر...
یه روز خوب میاد...
2738
پریسا جون منو هی‌ پرت میکنه بیرون این سایت

عزیزم بذار خودم برم جا بیفتم خبرت می‌کنم بیا برای تفریح با خانواد‌ت کیف کن عزیزم

کمک امروزت رو فراموش نمیکنم نمک گیر شدم خواهر

راستی‌ من یه عروسی‌ از این خر پولدار‌های هند و پاک رفتما باورت بشه بگم انگار که یک رویا بود پدر عروس یه هدیه داد به دخترهس الماس بود از آفریقا سفارشی آورده بودن پریسا جان وقتی‌ انداخت دور گردن عروس باور کن صورتش مثل ماه روشن شد انگار یک پرژکتور بزرگ بهش وصل شد با نور فیلم بردار‌ها میکس شد همه اه از نهادشون در امد بعد فهمیدم که پدر عروس یک کشتی داده آن رو گرفته هیچ کسییییییییییییییی نتونسته بود روش قیمت بذاره باورت میشه !!!تو سالن هم یک مار بزرگ فقط از طلا ساخته بودن و تمام شام تو شکم این مارا به طول فکر کنم ۱۰۰ متر سرو میشد اصلا ولش کن یک چیزیییییییییییییییییی،،،آن raghs هاشون هم که دیگه منو کشته

بازم ممنون عزیزم دوباره مزاحمت میشم
سهای گلم ببخش...باید میرفتم...
آره میدونم چی میگی...منم تولد یکی از این آدما رفتم...تجربیاتی شبیه شما داشتم...دهنم از تعجب باز مونده بود...تا دو روز دپرس شده بودم...بیشتر از این ناراحت میشدم که 10 متر اونورتر یه عالمه بچه گشنه خوابیدن...
عزیز دلم...من وظیفمو انجام دادم برای تو خواهر گلم...
احتیاجی به تشکر نیست...
یه رازی رو میخوام بهت بگم...من بزرگترین و واقعی ترین عشقمو توی هند تجربه کردم و حاضرم زندگیمو بدم تا دوباره برگردم و ببینمش...
بهت غبطه میخورم که واسه زندگی میری اونجا....من هنوز نی نی ندارم ولی دلم میخواست اونجا به دنیا بیاد...
یه روز خوب میاد...
پریسا جون عزیزم غصه نخور گلم حتما حکمتی درش بده اینو بدون که هیچ کار خدا بی‌ برنامه نیست حتما عشق بهتری برات در نظر داره یا زندگی‌ بهتری که اینو فقط زمان بهت ثابت میکنه ،مطمئن باش

پریسا جون ما در حل حاضر ویزا داریم فقط اگه پروسه تمدید ویزا رو هم میدونی‌ لطفا بهم بگو،می‌خوام بدونم برای بازرگانها هم امکانات خوبی‌ دارن یا نه ؟

ما تو کشور‌های دیگه که مشکلی‌ نداریم بعد از این که شرکت ثبت میشه ویزا بلند مدت میدان می‌خوام بدونم آنجا هم اینجوری هست یا نه ؟

اینم بدون که من با کمال میل میزبان شما خواهم بود من چون کلا هر جا برم مهمون زیاد میاد برام پس مجبورم خونه بزرگ بگیرم که مهمان هام راحت باشن اینو گفتم که برای جا نگران نباشی‌ ،خدا را چه دیدی شاید همین آشنایئ من با شما هم حکمتی درش بود (چشمک)،،،،،،،،،،رسیدن به هیچ آرزوی بعید نیست
والا سها جونم من پروسه ویزا اکستند رو فقط واسه دانشجوها میدونم و اینه که شما تا هر وقت که مشغول درس خوندن باشی چه دانشگاه چه هر انستیتو دیگه ای مادامی که برای اداره مهاجرتf.r.o نامه ببری ماجرا حله..ولی واسه بازرگانها و تجار نمیدونم ولی فکر کنم اسونتر باشه حتی...چون هندیا از هر کسی که پول بیاره تو مملکتشون استقبال میکنن...
به هر حال از آشناییت خیلی خوشحال شدم گلم...ایشالا بیشتر ببینمت و ازت بشنوم...اگه کمکی ازم بر بیاد دریغ نمیکنم...
یه روز خوب میاد...
2706