2737
2739
عنوان

از تحولات این دوسال زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1719 بازدید | 74 پست
خیلی ممنون عزیزم البته نا گفته نماند که مادرشوهرم و پدرشوهرم کادو گرفتن و خودشون پیش قدم شدن و اومد ...

بنظرم برو و همه گذشته رو فراموش کن کینه ب دل نگیر وقتی خدا دوست داشته ب این عک کن اگ حرف همون مادرشوهرت نبود شاید سالها همینجوری میگذشت

بچه ها من قبول شدم ی جای خیلی خوب و حقوقم خداروشکر خوبه  این دو سالی ک مشغول ب کار شدم تمام ح ...

خداروشکررر

الهی خدا بهترینا رو براتون رقم بزنه 

خدا بخواد چون و چرا نداره

خداروشکر کن 

درس بگیریم زخم زبون نزنیم ب کسی 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ازون خونه مادرشوهرم که واقعا هیچ خیری نداشت برامون با دلشکستگی اومدیم بیرون ولی انگار همون حرف شد ...

ب سختیش میارزید

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2728

ایشالا دل منم شاد شه

بعد هفت هشت سال کار صادقانه الان که زایمان کردم خواستم برگردم محل کارم بسیار بد باهام برخورد کردن و گفتن از تجربیاتت استفاده کن برو جای دیگه

دوست خودشون رو گذاشتن جام

دلم برا زحمتام سوخت دلم شکست چند روزی خیلی گریه میکردم اما الان میگم خدایا خودت راه بهتری رو بذار جلوی پام میخوام بیمه بیکاری یه مدت استفاده کنم دخترم بزرگتر شه ایشالا این مدت کار خوبی هم پیدا میشه برام. توکل کردم به خدا

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
خیلی ممنون عزیزم البته نا گفته نماند که مادرشوهرم و پدرشوهرم کادو گرفتن و خودشون پیش قدم شدن و اومد ...

برو با افتخارم برو تا بدوننن بجایی رسیدی و خودتو نمیگیری 

اگه نری میگن خودشو براما گرفته ولی خیلییی سنگین باش

اسی خدا روشکر

اما چرا همش تو تاپیکهات ازشوهرت مینالی؟؟؟؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2740
راست میگی ها این سوهری که ازش داره حرف میزنه هیچ‌نمبخونه با تاپیکای قبلیش

اره واقعا من فک میکردم خیلی باید دست تو دست باشن ک اینجوری همه سختیا روگذروندن ولی تاپیکای قبلش چیزی دیگه میگن

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2706