2737
2734

سلام دوستان❤

من دو ساله ازدواج کردم

یک سال اول بچه نمیخاستیم

بعد از یک سال اقدام کردم و ماه اول باردار شدم اما متاسفانه توی دو ماهگی به علت تشخیص پوچ بودن سقط شد

بعد از اون دکتر گفت ۳ ماه بعد اقدام کن

بعد ۳ ماه هم من رفتم سونو تا وضعیت تخمک گذاریمو ببینم و هم شوهرم آزمایش اسپرم داد

جفتمون خوب بودیم و مشکلی ازین لحاظ نداشتیم

دکتر گفت اقدام کنید چون وضعیتتون خوبه

چون حتی بعضی از ماه ها دو تا تخمک بالغ خوب داشتم و دکتر میگفت حتی احتمال بارداری دو قلو هم برات زیاده

اما بعد از پنج ماه اقدام باردار نشدم و دکتر برام عکس رنگی نوشت

توی عکس رنگی مشخص شد که لوله سمت چپم بازه اما متاسفانه لوله سمت راستم مسدوده و رحمم شکل آرکوییت داره

دکتر بهم گفت چون یه لوله ت بسته هست احتمال بارداری خارج رحمی هم در آینده برات وجود داره و چون شکل رحمت آرکوییت هست اگر باردار شدی باید استراحت مطلق باشی

دوستان خودتون یا بین آشناهاتون کسی بوده با این شرایط بارداری سالمی داشته باشه؟ چن وقت طول کشیده تا باردار بشه؟

من یک ساله که بچه میخام اما یکیو سقط کردم بعدشم پنج ماهه اقدام کردم و با وجود تخمک گذاری عالی اما هنوز باردار نشدم

خیلی ناراحتم😞

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم کمکم کن اینبار نی نیم سالم بمونه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب لولتو برات باز نکرد دکتر؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2742

اصلا درمورد باز کردن لوله هیچی نگفت دکتر

فقط گفت اقدام داشته باش باردار میشی

الان ۶ ماه زیر نظرش هستم باردار نشدم

این ماه اگه نشدم میخوام دکترمو عوض کنم

چون به نظر خودم اولویت با باز کردن لوله هست نه اینکه بگه برو اقدام کن تا باردار بشی شایدم اگه باردار شدی گیر کنه توی لوله بسته و خارج از رحمی بشه بارداریت😐

نمیدونم شایدم لوله م طوری باشه که باز نمیشه، آخه هیچی نگفت😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم. من یه مورد دیدم رحمش اریکویت بود باردار شده بود ولی خب بخاطر شکل خاص رحم یکم طول میشه و ...

اون شخص وقتی باردار شد استراحت مطلق بود؟ بارداریش سخت بود یا آسون؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما میدونید هزینه عمل برای باز کردن لوله چقدره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما میدونید هزینه عمل برای باز کردن لوله چقدره؟

نه عزیزم هزینه رو نمیدونم اکثرا تو عکس رنگی اگه لوله بسته بشه باز میشه اگه نشد دکتر باید خودش تو مطب باز کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740
نه عزیزم هزینه رو نمیدونم اکثرا تو عکس رنگی اگه لوله بسته بشه باز میشه اگه نشد دکتر باید خودش تو مطب ...

الان امضاتونو خوندم

شما چرا ۵ تا سقط داشتین؟ مشکل از چی بوده؟

چندسال طول کشید تا بچه دار بشین؟

خدا انشالله دخترتونو براتون حفظ کنه

برای منم دعا کن خدا بهم یه بچه سالم و صالح بده، واقعا روحیه م داغونه💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان امضاتونو خوندم شما چرا ۵ تا سقط داشتین؟ مشکل از چی بوده؟ چندسال طول کشید تا بچه دار بشین؟ خد ...

منم عکس رنگی و هزارتا ازمایش و بدو بدو اخرش فهمیدم سپتوم رحم دارم عمل کردم دوماه بعدش حامله شدم و دخترم بدنیا اومد واقعا درک میکنم خیلی سخته برامن ۶سال کشید تا تشخیص بدن و تو این ۶سالم ۵تا سقط کردم انشالله شمام بزودی زود مامان بشی عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40