2737
2739

داداشم باید بیمارستان اعصاب و روان بستری بشه..

۱۷ سالشه.. گفتن تا زیر ۱۸ سال هست بستری کنید که بیمارستان کودک و نوجوان بره نه بزرگسال..

کسی تجربه ای داره؟؟ 🥲

خیلی نگرانم.. می‌تونیم پیشش بمونیم؟؟

محیطش چطوریه؟؟

باید خواب باشه همه ش یا می‌شه کاری کرد؟؟

مشکلش چیه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

خداروشکر خانواده ها آگاه شدن انشاالله زودی خوب میشه و از زندگی لذت میبره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
علت بستری شدتش چیه 

اضطراب و افسردگی داره.. با اینکه نابغه ست تو ریاضی چندین سال اول کشوری می‌شد.. ولی از راهنمایی دیگه مدرسه نرفت.. با اینکه تیزهوشان بود ولی از شدت اضطراب نمی‌تونست بره.. تا آخر راهنمایی امتحاناتش و می‌رفت میداد.. کل کتاب و تو دو روز میخوند و نمره بالا هم می‌گرفت.. از کلاس دهم دیگه امتحاناتش هم نرفت بده.. تمرکز نداشت..

داداش من ۳۰ سالشه، سنین پایینتر مشکل زیادی نداشت، یعنی بچشم نمیومد شاید، فقط یکم عصبی تر از همسن هاش بود، الان یهو عوض شده، خیلییی عصبی شده،حرف های نامربوط و بی معنی میزنه، توهم داره که دیگران میخوان اذیتش کنن، اصلا حتی نمیشه حرف دکتر بهش زد، بشدت پرخاشگر شده، فحش میده و حتی کتک میزنه، نمیدونیم چیکار کنیم... کسی میدونه تو چنین مواقعی چیکار باید کرد؟ جایی هست بیان ببرنش برای درمان؟ چون خودمون نمیتونیم اینکارو انجام بدیم، ترسناک شده

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2706