2733
2734
عنوان

عدد بتام واسه روز ۱۱ یا۱۲ انتقال جنین(آی‌وی‌اف)خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2389 بازدید | 42 پست
2731

سلام دلسا خانوم شما باردار بودین ؟من تازه بهشتی رفتم وبا دکتر نقشینه تشکیل پرونده دادم ولی چون دستیاراشون اونجان میخوام برم با دکتر تمیمی که خودشونبالاسرم باشن  به من پیشنهاد آی یو آی دادن مورفولوژی همسرم 3 درصد هستش و تحرک 24 و دی اف آی 23 درصد به نظرتون آی یو آی جواب میده خودم مشکلی ندارم خداروشکر ، کسی از دکتر تمیمی چیزی میدونه؟

سلام دلسا خانوم شما باردار بودین ؟من تازه بهشتی رفتم وبا دکتر نقشینه تشکیل پرونده دادم ولی چون دستیا ...

سلام عزیزم من‌الان پست های شمارو خوندم.دقیقا مشکل منم حدودا مثل  شماس همسرم دی اف بالا مورفولوژی ۳درصد و تعداد ۲۸میلیون و حرکت ۴۱درصد میخواستم بدونم منم باید ای وی اف کنم؟یعنی امیدب به طبیعی باردار شدن نیست؟ اخه دکتر صالحی دکتر همسرم گفتن اقدام‌کنید ولی من اخر هفته پیش دکتر تهرانی نوبت دارم میخوام نظر ایشونم بدونم

سلام عزیزم من‌الان پست های شمارو خوندم.دقیقا مشکل منم حدودا مثل  شماس همسرم دی اف بالا مورفولوژ ...

عزیزم والا منم پیش هر دکتری رفتم گفتن طبیعی هم میشه و مشکل جدی وخاصی نیس ولی خب دکتر به من گفتن آی یو آی کن شما از دکتر تهرانی چطور نوبت گرفتین ؟من پیش دکتر تمیمی نوبت گرفتم ومیخوام برم

سلام عزیزم من‌الان پست های شمارو خوندم.دقیقا مشکل منم حدودا مثل  شماس همسرم دی اف بالا مورفولوژ ...

دی اف ای همسر شما چقدره ؟ به نظرم آی یو آی و آی وی اف اصلا عیب نیس اینم یه علمیه که خدا در اختیار پزشکا قرار داده و ابزاری برای استفاده ،  اگر 2 سال از اقدامت گذشت وباردار نشدی برو سمت این راه حل ها چون هرچی سن هم بالاتر بره مشکلات بیشتر میشه فقط به هیچ کس نگو چون باعث استرس میشه منم به هیچ کس نگفتم .

2706