2737
2739
عنوان

بارداری بچه سوم ناخواسته🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 3842 بازدید | 152 پست

من امروز ی پست دیدم ک آقاهه تخم مرغ شکسته بود بعد داشته جوجه میشده،فقط قلبش تشکیل شده بود،باورت میشه قلبش داشت نبض میزد 😭لطفا اگ شرایط شو داری سقط نکن،مطمعن باش اون همه چیو درک می‌کنه و میفهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلوگیری بلد نیستی احیانا؟  

خدا  عقل رو واسه این روزا داده  خانوم پرستااااار

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

اون هنوز روح تو بدنش دمیده نشده که سقطش گناه باشه فعلا یه نطفه کوچیکه احتمالا هنوز یه ماهه هم نیست ، بنظرم شرایط بدی داری الان اوردن بچه سوم یجورایی گناه کردن در حق بچه دومه و اینکه رسیدگی به سه تا بچه واقعا سخته اینجوری نیس که به دنیا بیاری بعد تموم باید بتونی به هر سه تاشون خوب رسیدگی کنی ،بازم تصمیم خودته

یه لحظه حامله نشو ببینم چکار میتونیم بکنیم 

بنظرم سه تا بچه با این فاصله سنی کم خیلی سخته برای من که غیر ممکنه اگه میبینی شرایط جسمی و روحیت داغون نیست و میتونی براشون پرستار بگیری مشکلی نیست اگه نه واقعا سختتتتتته هم بچها هم خودت داغون میشی

2740

فقط میگم خوشبحالت .من باردار شدم .متاسفانه شوهرم وادار به سقط کرد .الان اگه سقط نکرده بودم بچم یک ماهش بود .

نگهش دار ‌.بخدا زندگیم سیاه شده .برام دعا کنید

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

منم شرایط تو رو داشتم سومی رو سقط کردم اینقدر پشیمونم که هر وقت یادم میاد گریه میکنم خیلی پشیمونم قوی باش اون بچه تو رو به عنوان مادر انتخاب کرده مطمعنا خیلی قوی هستی که خدا سومی رو بهت داده کتاب در آغوش نور رو دانلود بکن بخون میفهمی قضیه اونطوری نیس که فکر میکنی دیدت عوض میشه بچت رو با اشتیاق قبولش میکنی خدا کمکت میکنه ازش بخواه فقط سقطش نکن که خیلی خیلی پشیمون میشی میدونم همه چی مال و زندگی نیس منم مشکل مالی نداشتم زندگی برای قوی‌تر شدن ماهست قوی باش

2706