2737
2739
عنوان

بارداری بچه سوم ناخواسته🥺

3851 بازدید | 152 پست

سلام بچهاخیلی تو شوک هستم..میشه بیاین یکم حرف بزنیم؟!نمی‌دونم باید چیکار کنم تازه سی سالم شده همین ماه..دخترم دوساله بود که ناخواسته باردار شدمالان پسرم ۶ماهشه،دخترم۳سال و نیمشه

و بیبی چک زدم مثبت شد..من عرضه سقط ندارم از دیروزه دارم میگم خدایا نباشه ،خودم کارمندم،پرستارم،تو مرخصی زایمان هستم،خونه و ماشین هم داریم،از نظر مالی بد نیس اوضاع از پس خودمون برمیایم..نمی‌دونم چیکار کنم🥲😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه😁😁

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728
2740

خوب عزیزم یه پیشگیری خوب بکن یعنی چی ناخواسته یه بار باردار شدی دومی دو چرا خوب پیش گگیری نکردی شما که زخم خوردی یه بار الانواون بچه بیگناه چه تقضیری داره بعدشم سقط بچه گناهه 

عزیزم سخته ولی خب اگه بچه نمیخواستی باید سفت و سخت حواست بود. 

الانم به چشم یه هدیه بهش نگاه کن.  واقعا تا از اب و گل دربیان خیلی سخته ولی اگه خوب تربیتشون کنی در اینده هزاران هزار بار خدا رو شکر میکنی. 

الهی به امید خودت...  
2706