2737
2739
عنوان

برای حل مشکل کسی

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 64 پست
سلام حس ششمی شما؟میشه تورو خدا یچیزی بهم بگی از این درگیری نجات پیدا کتم تا دلت بخاد تلاش کردم از خد ...

تا اعصابتو از دست ندادی فراموشش کن 

برا خوشبختی بچهام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی ک جواب دادی نازنینم انشالله بچه هات عاقبت بخیر شن برا منم دعا کن ک سخت محتاجشم

الاهی خدا یه ادم خوب بزاره سرراهت وبرات جبران کنه همه بی کسی هاتو 

مشکلت چیه بپرس

شوهرم یه کاری رو شروع کرده بر خلاف میل من میخوام ببینم منفعت داریم یانه؟

واینکه میخواد بعد مدتی بره روستاشون واونجا سرمایه گذاری کنه ومن و خانوادش به شدت مخالفیم جور میشه بره روستاشون یانه؟؟

کی خونه میخریم؟

شوهرم منو دوس داره یا نه آخه هیچ ابراز علاقه ای بهم نمیکنه؟

2738
شوهرم یه کاری رو شروع کرده بر خلاف میل من میخوام ببینم منفعت داریم یانه؟ واینکه میخواد بعد مدتی بره ...

شوهرت اگه  جلوشا بگیرین بهتره چون تو روستا فقط سرمایش خراب میشه .شوهرت دوستت داره ولی مغروره ابراز محبت نمیکنه .خیلی هم سرگرمه کاره واطرافش هست

شوهرت اگه  جلوشا بگیرین بهتره چون تو روستا فقط سرمایش خراب میشه .شوهرت دوستت داره ولی مغروره اب ...

سلام عزیزم چرا درخواست دوستیو لغو کردی؟ دیروز بهم گفتین که فردا برات کارت میندازم من منتظر بودم😭

چشم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭 واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این حرفی که پشت سرم زدن امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم واینکه اونی که حرف زده رو نمیشناسم شوهرم چیزی نگفت ولی ان شاءالله که رسوا بشه
2706