2733
2734

بین خرازی 

ولباس بچه گانه موندم کدومش بهتره بنظرتون؟ 

بخندتا عادت کنے بہ خندیدن دنیا اونقدر هم کہ فکر مےکنے جدے نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لباس بچه ، چون به نظرم آدم در همه شرایطی سعی میکنه برای بچه اش لباس بخره در واقع از خودش وشکمش و لباسش میزنه تا بچه اش خوب بپوشه . 

من دوست آنشرلی ام و دوست تویی که نمیشناسمت :) شخصیت اصلی داستان زندگی تو نیستم اما اینجا کنارتم، برای آرزوها و هدف های خوب تشویقت می کنم، وقتی اشتباه میکنی بهت تذکر میدم ،موقع نگرانی و غصه ها درکت می کنم، به سئوالاتی که میپرسی جواب میدم و برات آرزوهای خوب دارم.                                                    
2740

ببین من میرم خرازی ازبس شلوغ وجینگول پینگوله میبینی چیزایی ک نیاز ندارمم میخرم.درضمن سودش بالاس مثلا متر خیاطی کلی فروشی دوهزارتومنه اونوقت من ازخرازی۱۵میخرم....سودش بیشتربنظرم

برای آرامش وعاقبت بخیری  منوخونوادم یه صلوات  مهمونم میکنی ؟🥺
لباس بچگانه خیلی خوبه ماها ک بچه داریم مجبوریم هرفصل لباس بخریم

آره دقیقا خودمم بچه دارم مدام باید لباس نو بخریم براشون 

آره دقیقا خودمم بچه دارم مدام باید لباس نو بخریم براشون 

من قبلا انقدر پول لوازم تحریر و کتاب و روسری میدادم الان فقط واسه بچه ام خرید میکنم . 

من دوست آنشرلی ام و دوست تویی که نمیشناسمت :) شخصیت اصلی داستان زندگی تو نیستم اما اینجا کنارتم، برای آرزوها و هدف های خوب تشویقت می کنم، وقتی اشتباه میکنی بهت تذکر میدم ،موقع نگرانی و غصه ها درکت می کنم، به سئوالاتی که میپرسی جواب میدم و برات آرزوهای خوب دارم.                                                    
ببین من میرم خرازی ازبس شلوغ وجینگول پینگوله میبینی چیزایی ک نیاز ندارمم میخرم.درضمن سودش بالاس مثلا ...

آره احتمال بیشتر همون خرازی انتخاب کنم خیلی ها گفتن خرازی، از یه لحاظ دیگه هم بنظرم بهتره چون مغازه خیلی بزرگی نیاز نداره و هزینه های اولیه هم کمتر میشه❤️

آره احتمال بیشتر همون خرازی انتخاب کنم خیلی ها گفتن خرازی، از یه لحاظ دیگه هم بنظرم بهتره چون مغازه ...

ببین اینی ک تومحله ماست وازش خریدمیکنم چهارتا مغازه کنارش براخانومه اس اما فینگیلی ترین مغازه روبراخودش گرفته ....لوازم تحریر.لوازم ارایش.اسباب بازی .همه چییییی داره

برای آرامش وعاقبت بخیری  منوخونوادم یه صلوات  مهمونم میکنی ؟🥺