2733
2739
عنوان

کمی خونریزی تو هفته 5:(

136 بازدید | 5 پست
سلامٰ من روز شروع پریود آخرم 13 خرداد بود و الان حدود 2 هفته است که پری نشدم، 4 روز پیش بی بی چک گذاشتم و مثبت شد ولی چون ماه رمضونه و روزه ام، آز خون رو گذاشتم برا بعد عید فطر. حالا مشکلم اینه که دیشب با شوهرم نزدیکی داشتم و بعدش که با دستمال خودمو پاک کردم دستمال خیلی خیلی کم در حد 2 یا 3 قطره خونی بود. از خواب که پاشدم، بعد از حدود 7 ساعت که از نزدیکیمون گذشته، لباس زیرم خیلی کم در حد کمتر از یه قاشق سر خالی کوچیکٰ آغشته شده به خونابه. اونو شستم و دیگه مشکلی تا الان که یه ساعت هم گذشته، نیست، و نه خودم خونی هستم و نه لباسم. یعنی مشکلی هست؟ چی کار باید بکنم؟ جای محرومی هم هستم و خیلی دسترسی به دکتر یا دکتر خوب ندارم. البته داروخونه هست. ممنونم از راهنمایی و وقتی که می ذارید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام؛مبارک باشه،کمی لک بینی رو معمولا خیلیا دارن و اگه به سرعت خوب بشه و وسیع نباشه معموا جای نگرانی نداره بااین همه حتما باید پیگیی کنین و تا زمانی که دکتر اجازه نزدیکی نداه بهتره نزدیکی نداشته باشین؛ممکنه جفت پایین باشه که معمولا اوایل بارداری اینجوره؛پس فعا تا رفتن پیش دکتر و انجام آزمایش و سونو؛بهتره نزدیکی نکنین و زودترم برین دکتر؛موفق باشین
2728
ممنون. ولی حقیقتش تا یه هفته ای که اینجام سونو هم نمیتونم برم تا بعدش که بریم شهر خودمون. دیگه بعدش هیچ خونریزی نداشتم. یعنی خطری هست؟یعنی همش استراحت باشم این چن روز مسافرتو؟
اگه خونریزی قطع شده جای نگرانی نیست ولی بازم رعایت کنین؛نزدیکی نداشته باشین،بار سنگین بلند نکنین؛پله زیاد بالا و پایین نرین و در کل خودتونو خسته نکنین نه اینکه استراحت مطلق باشین ولی خب سعی کنین تا رفتن پیش دکتر بیشتر استراحت کنین؛انشالله که دیگه تا پایان بارداری هیچ مشکلی پیش نیاد