2733
2734
دوستان سلام، من در بهمن ماه سال 88 در مقطع لیسانس از دانشگاه جامع علمی کاربردی محیط زیست کرج فارغ التحصیل شدم و رتبه اول در رشته‌ تحصیلی ام را دارا می‌باشم. معدلم هم 18:23 می باشد. کسی می دونه بدون کنکور می تونم در دانشگاه سراسری در گرایش خودم منتها در یک رشته ادامه تحصیل بدم؟ می‌گن معدل های بالای 17 در هر دانشگاهی که تحصیل کرده باشن میتونن بدون کنکور ادامه تحصیل بدی؟ مثلا" دانشگاه جامع فقط در دانشگاه سراسری و آزاد فقط آزاد.
خانومی علمی کاربردی فقط تو دانشگاه علمی کاربردی می تونه اونم 2 ساله جلوشو گرفتن
شما نمی تونین سراسری بدون کنکور برین
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
سلام سارا جان اینو که شنیدی درسته من هم بهمن 88 فارغ التحصیل شدم و در رشته و گرایش خودم نفر اول شدم الان هم دارم در مقطع فوق تو ی دانشکده ی خودمون ادامه تحصیل میدم (بدون کنکور) من در دانشگاه فردوسی مشهد درس می خونم و دانشگاه تو سایتش اعلام کرده بود که نفرهای اول تمام رشته ها را از دانشگاه های دیگر می پذیرد ولی نمی دانم این مطلب در مورد دانشگاه های شهر های دیگر هم صدق می کند یا نه
میشه ولی باید بند پ رعایت بشه
ولی اگه دانشگاهی که توش مدرک گرفتی باشه زودتر میشه
باید پیگیر باشی از آموزشتون بپرس
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.