2733
2739

به دلایلی مجبور شدم همه پستها رو وردارم

این تایپیک رو نگه داشتم چون تو علاقه مندیهای خیلیا هست
و خواستم عکسا بمونه.....
و همچنین اینتایپیک رو نگه میدارم تا برای بقیه پول و کمی جنس که برام اوردن هم تصمیم گرفته بشه و شما رو مطلع بکنم......

اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!

مرا از زمین می کشند بیرون
از آغوش ِ تو
چیزی بگو ... ببین
جز من تویی که مانده ای
بگو ... جای تو، من مُرده ام ..
دستم را بگیر ....قرارگذاشته بودم
حالا که خانه دارد می ریزد
در آغوش ِ تو فرو بریزم ...

من تو همین تایپیکعکس از خرید هایی که شده...ماشینی که راهی میشه و اگه بشه از جایی که کمکها به اونجا میره میگیرم براتون میذارم.....تا همه مطمئن باشن همه چی به نحو احسن به جایی که باید برسه رسیده
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همه کسایی که منو ندیده و نشناخته بهم اعتماد کردن تشکر می کنم...دست تک تکتون رو میبوسم....نمی تونم جیزی بگم که در شان شما باشه....
فقط میتونم بگم وقتی از همه ناامید شده باشین و خدا یه روزنه خیلی بزرگ براتون باز بکنه بدونین که از کجاست...بدونین که از کدوم کار خیرتون این اتفاق خوب براتون افتاد
2728
از طرف یه دوست

نانها مال مریمیه.....کارتنها خوراکی هستن
آپلود عکس کوچولوهای فارسی

از طرف مریمی و یه دوست دیگه
2740
باران بهار
من وسیله هستم...در واقع اونم نیستم....شما نباشین که کمک کنین من چیکار میتونستم بکنم؟

زلزله اولی که اومد...خونه شدید تکون خورد..وسایلمون از تو بوفه افتاد شکست..لوستر خورد به سقف شسکت ریخت....فکر کردم حتما میمیرم..خودمو انداختم رو پسر و منتظر شدم...حتی فرار هم نکردم.....طولانی هم بود....تا تموم شد
لخت هم بودم! رفته بودم خیر سرم حموم!.....گفتم منو از زیر اوار لخت میکشن بیرون...خدایا ابروم رفت

و فکر کردم خدا رو شکر پسرم خوابه...نمی فهمه داره می میره...در ازامش می میره

ولی زلزله تموم شد و من نمردم....لباس پوشیدم روسری سرم کردم و با موهای کفی رفتم تو کوچه......

هر ان دارم فکر می کنم من میتونستم جای اونا باشم...من میتونستم زیر اوار باشم....بچه من میتونست با چشمهای و دهن پر از خاک عکسشو تو اینترنت بذارن.....شوهر من میتونست از سر کار برگرده و لاشه منو پسرم رو بکشه بیرون.

این حسو بیشتر مردم ازربایجان دارن....

عکسو نمی ذارم تا دوستا ناراحت نشن
شوهر من میتونست جای این مرد باشه
http://www.seemorgh.com/news/default.aspx?tabid=2054&conid=138549
سلام بر شما
شما ثابت کردین که میشه با استفاده از محیط مجازی بدون اینکه همدیگر رو بشناسیم در محیط واقعی به هموطنان کمک کنید. درود خداوند بر شما.
مشاهدات خبرنگار روزنامه ی همشهری از عمق فاجعه حکایت دارد. اهالی منطقه گفتند که با سرد شدن هوا برای حصار دام به فانوس نیاز دارند. لینکش رو قرار میدم مطالعه بفرمایید. شرایط خیلی سختی هست.
سولماز خانم در صورتی که موافق هستید و امکانش براتون هست برای فطریه ی هموطنان هم یه برنامه ریزی داشته باشید که بشه با جمع آوری اون در حساب شما کمک مرحله ی دومی هم انجام داد. برای ما که تهرانیم بهترین اقدام از طریق شما هست که تبریز هستید. خداوند یارو یاورتون

http://www.hamshahrionline.ir/details/181027
ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود...
اقای پرشین
میشه به من بگید چطور میتونم تشکر بکنم؟
راهی به نظرم نمی رسه
بدون اینکه من رو بشناسید..بدون اینکه من شما رو بشناسم

و من تمام سعیم رو می کنم که پولهای شما فردا به جاهایی برسه که واقعا باید برسه
عکسهایی که میذارم فرداشب.... این قضیه رو ثابت خواهد کرد
به من ثابت خواهد کرد که انسان دوستی هنوز زندست....و به شما ثابت خواهد کرد که انسانهای مورد اعتماد هنوز زنده هستن
و به همه ثابت خواهند کرد دوستیهایی از دنیای مجازی هستند که عمیقترند
دلم داره ریش میشه
زیر کولر نشستم و چایی میخورم و پاهامم دراز کردم
و از این کار خودم شرمنده هستم...خجالت میکشم....از اینکه راحت نشستم و پسرم اسوده خوابیده شرمم میاد
اینا رو الدوز جون زحمت کشیدن با همسری و بچه خوابالو اوردن دم در
کمکهای بچه های کلوپشون هست که بعضیاشو از ارومیه فرستادن و الدوز زحمت کشیده از ترمینال گرفته
دستش درد نکنه...دست دوستاش هم درد نکنه

دو کیسه لباس

ده قوطی شیر خشک

یه کارتن مایع ظرفشویی

پوشک

یه کارتن نوار بهداشتی
2706