2733
2739
عنوان

خداییش چرا نمیشه چرا خدانمیخواد

148 بازدید | 3 پست

برای ازدواجم خیلی دعا کردم قبلا

از خدا خواستم  خیلی دعا نذر با اینکه خواستگار زیاد دارم ولی نمیشه چرا واقعا خسته شدم 

خیلی وقته رها کردم دیگه نا امیدم 

به قسمت در ازدواج اصلا اعتقاد ندارم 

ولی شانس اره 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

چی بگم منم مث خودت الان دیگه مهم نیس پاسم اما ازخدا دلگیرم خیلی میتونست تقدیرمو قشنگ رقم بزنه

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
چی بگم منم مث خودت الان دیگه مهم نیس پاسم اما ازخدا دلگیرم خیلی میتونست تقدیرمو قشنگ رقم بزنه

درکت میکنم 

میگن بسپار به خدا 

چند سال سپردم به خدا ولی نتیجه هیچی 

آدم زمانی که ذوقشو داره باید اتفاق بیفته 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم  میگن بسپار به خدا  چند سال سپردم به خدا ولی نتیجه هیچی  آدم زمانی که ذ ...

دقیقا راس میگی من دیگع ذوق ندارم هیچی روحیه ندارم همش گریه میکنم دیگع خیلی دیره منم دیگه باخدا کاری ندارم کاش درحقم خدایی میکرد

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2728