2737
2734

بچه ها پسرم دوسال و چهارماهشه دخترم ۲۷روزشه.غافل بشم میزنه دخترو... الان با بیل پلاستیکی بازیش زد تو صورت دختری که تو بغلمم بود...غافلگیری میزنه،😭منم الان عصبی شدم پسرمو زدم دردش گرفت گمونم،😭😭😭خدا منو مرگ بده.دقیقا بچه ای که دوسال تلاش کردم آروم تربیتش کردم به چشم دارم میبینم خراب شدن و عصبی شدنشو. حقیقتا تا فردا که زنگ بزنم مشاوره شما اگر راه حل یا تجربه ای دارید بهم بگید چه برخوردی باید باهاش کنم؟از طرفی انقدرررر خودش بچست که من دعواش میکنم اصلا متوجه نمیشه.احساس مرگ دارم خدا منو مرگ بده،😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچس دیگه

خودت باید مدیریت کنی

همین که جلو بزرگه به کوچیکه خیلی محبت نکنی خوبه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2742

عزیز شما اول خودت اروم باشه و به خودت  اطمینان بده که پسرتون خواهرشو دوس داره اگه هم میزنش انشالله چیزیش نمیشه بعدم سعی کن اونم مشارکت بدی که نازش کنه پوشکشو بیاره اینجوری که سمتش نیاد بدترلج میکنه

هیچ کس جز خدا عاشقت نیست
اولشه.به اعصابت مسلط باش.حساسیت نشون نده.بچه های من به فاصله ی ۲۳ماه بودن

بخدا اصلا حساسیت نشون نمی‌دادم اما گندشو درآورده دیگه. شما چکار کردید بچه ها دوست بشن باهم؟

دوتام بزنه حالا هیچیش نمیشه.شیشه نیس بشکنه که.بخوای دعواش کنی بدتر لج میکنه.فاصله من و داداشمم همینقدره تقریبا.مامانم میگه چشم برمیداشتم میدیدم وایسادی یا نشستی روش.والا هیچیش نیس.سرومروگنده دقیقا دو برابر منه ماشالا😂😂

2740