2737
2739

دوسری بردمش دکتر هنوز خوب نشده .گفتن خوب میشه عفونت پشت گوششه ولی الان دوهفته از دارواش گذشته تغییر نکرده. دکتر اطفال بهش دوشیشه آموکسی کلاو داد و دکتر گوش وحلق بهش یه عالمه اسپری وداروی ضد التهاب و قرص آموکسی کلاو داد .گفت اگه خوب نشه باید عمل شه 

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی

اره باید عمل شه عملش چیز خاصی نیست نگران نباشین

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره باید عمل شه عملش چیز خاصی نیست نگران نباشین

تجربه داشتین؟بعد عمل خوب شده؟ عملش چطوریه

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
پسر من دوران نوزادی اینجوری شده بود بعد ۶ ماه خوب شدانشاالله زود خوب میشه 

چطوری فهمیدی نوزادت کم شنوا شده؟چقدر طول کشید خوب شد؟دارو دادی؟

آخ آخ دقیقا پارسال من جای شما بودم .ب منم همین رو گفت دکتر ..انقد غصه خوردما ...یک ماه بچه فقط آنتی بیوتیک خورد و خوب نشد .در نهایت متخصص عفونی بردیم ده تا سرم سفتریاکسون زد تا خوب شد بچم...

از دیشب هم سرما خورده انگار گوشش کم میشنوه یکم هم تب و سرگیجه داره انقد می ترسم ک خدای نکرده مثل پارسال نشه 😔😔😔 

2738
آخ آخ دقیقا پارسال من جای شما بودم .ب منم همین رو گفت دکتر ..انقد غصه خوردما ...یک ماه بچه فقط آنتی ...

پارسال بهت نگفتن عمل کنه؟تو بیمارستان سرم زدن؟ کدوم شهری

پارسال بهت نگفتن عمل کنه؟تو بیمارستان سرم زدن؟ کدوم شهری

چرا گوش و حلق و بینی گفت خوب نشد باید عمل کنه اما ما بردیم متخصص عفونی ک اسمی از عمل نیاورد و گفت با این سرم ها خوبش میکنم

2706