2737
2739

جاری جدیدم یساله اومده ...امشب برای پدرشوهرم تولد گرفته بود .مارو هم دعوت کردن .

پ ن (پدرشوهرم و مادرشوهرم به شدت با ازدواج من و شوهرم مخالف بودن و تمام سالهایی که عروسشون بودم اذیتم کردن)

حالا جاری  جدیده مرزهای پاچه خاری را جابجا کرده .😃

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

تازه دست پدرشوهرمو بوسید 🫠

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بعضیا دلشون بزرگه

و ساده ان

تا زمانیکه بدذاتی مثلا پدرشوهر یا مادرشوهر نبینن مثل پدر و مادر خودشون رفتار میکنن

شما یه گوشع کیکتو بخور

بزار خودش به شناخت کافی برسه

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
خب چی میشه بخاطر تو نباید اونجوری ک میخواد رفتار کنه؟

رفنار کنه عیبی نداره

ولی میترسم از منم متوقع شن .چون تا تونستن با من دشمنی کردن ..اینجا نمیشه گفت 

بعضیا دلشون بزرگه و ساده ان تا زمانیکه بدذاتی مثلا پدرشوهر یا مادرشوهر نبینن مثل پدر و مادر خودشون ...

خوردم اومدم 😄😄😄

چقد این جاریه منم😑😂 البتع اوایل نامزدی

ناقلا ها

این یساله ازدواج کرده

نه🙄🙄🙄 مگه این مرحله قفل نبود تو ایران

من خودم سالهاس عروسشونم تا حالا دست بوسی نکردم 🫥

2706