2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببین من یک سال بیشتر هست که نرفتم اما به نظرم خوب بود قیمت هاش . کارش که خیلی خوبه قیمتهاش هم از اون چیزی که من قیمت داشتم خیلی بهتر بود. من ساکن کرجم.فلوراید تراپی کرج پرسیده بودم تو کلینیک کودکان 120 گفته بود فکر کنم . من زیر 100 دادم فکر میکنم نود . نود و خرده ای گرفت دکتر برگریزان.

من تو همین گپا حدود 5 6 ماهه پیش تعریف دکتر جوانمرد رو شنیدم هم پسر خودمو هم برادر زادمو بردیم پیشش. پسر من که کلا ترس از دندونپزشکیش نمیذاشت هیچ جا ببریمش. اما نمیدونم چیشد با این دکتره خیلی خوب کنار اومد. منکه باورم نمیشد بذاره دندوناشو معاینه کنه الان خودش هرازگاهی میگه مامان بریم پیش هلن جون که دندونامو درست کنیم. مطبش تو شهرک غربه اسم و فامیلشو سرچ کنی تو اینترنت آدرس و شما دقیقشو واست میاره

2740

سلام عزیزم. من هم برای ایمپلنت رفتم شهرک غرب مطب دندانپزشکی شهاب محمدی. دندون پزشکی خوبیه من توی تلویزیون باهاش آشنا شدم. به عنوان کارشناس زیاد دعوتش میکنن برنامه های مربوط به پزشکی. یه بار داشت درباره لمینت و کامپوزیت دندان صحبت میکرد. کارش هم خیلی تمیزه خیلی از بازیگرا و فوتبالیستا میرن اونجا برای زیبایی و لمینت و ایمپلنت. قیمتاش رو نمیدونم برات بالا باشه یا نه ولی کارش خیلی تمیزه و خوبه.