2737
2739
عنوان

به نظرتون این کار درستیه؟

109 بازدید | 14 پست

دوستم میگه خواهرشوهرش بارداره ماهه هفتشه و دختر داره و این بنده خدا خودش یک پسر سه ساله داره و دیگه بچه دار نمیشه دختر هم دوست داره و میکه خواهرشوهرش اعتیاد داره و شرایط زندگی بدی دارن و اصلا به صلاح بچه نیست توی اون محیط بزرگ بشه خیلی دلش میخاد بچه رو بیاره بززگ کنه ولی همسرش مخالفت میکنه میگه بعدا مشکل پیش میاد و فلان و ...به نظر شما کارش درسته؟

آره حق با شوهرشه

چون یهو به سرشون میزنه به اینا تهمت بزنن و اخاذی کنن

یا ممکنه بچه رو ازشون بگیرن، اونجوری بچه هم بیشتر داغون میشه بعد وابستگی به این خانوم ازش جدا شه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره حق با شوهرشه چون یهو به سرشون میزنه به اینا تهمت بزنن و اخاذی کنن یا ممکنه بچه رو ازشون بگیرن، ...

اینطوری که دوستم میگه شوهرش معتاد نیست و مرد اروم و خوبیه فقط میگه ممکنه بعد ها دخالت پیش بیاد چون نزدیک هم هستن ولی خوب من بهش گفتم فعلا بذار بچه دنیا بیاد با این اعتیادی که میگی شاید مشکلی داشته باشه هر چند میگه سونوگرافی ها همه بچه سالم و سرحاله

2728
نه خود بچه پدرو مادر داره دیگه  اگه خواهرشوهرش اعتیاد داره اون بچه هم اعتیاد داره

خوب بچه که تا اخر عمرش اعتیاد نداره نهایت دو هفته اید بستری بشه بعد حتما خوب میشه اگه مشکل دیگه ای نداشته باشه

خوب بچه که تا اخر عمرش اعتیاد نداره نهایت دو هفته اید بستری بشه بعد حتما خوب میشه اگه مشکل دیگه ای ن ...

نمیتونه بچه رو بزور از پدرو مادرش بگیره که خب شاید پدرو مادرش دوست دارن بچه شونو خودشون بزرگ کنن 

نمیتونه بچه رو بزور از پدرو مادرش بگیره که خب شاید پدرو مادرش دوست دارن بچه شونو خودشون بزرگ کنن&nbs ...

نه بابا میگه خواهرشوهرش این بنده خدا رو وسوسه کرده گفته تو ببر خونتون نگهش دار بعد اینم گفته اگه بعد بززگ شد وابسته شدم میخای بگیری گفته نه نمیگیرم ببرش 

2740
خب دیگه شوهرش ادم خوبیه شاید کاری کنه خانومش ترک کنه بعد زایمان

اتفاقا منم بهش همین رو گفتم   میگه سال هاست درگیره و اصلا بعید میدونه ترک کنه ولی منم بهش گفتم ولش کن خودتو درگیر بچه مردم نکن حوصلع داری

اینطوری که دوستم میگه شوهرش معتاد نیست و مرد اروم و خوبیه فقط میگه ممکنه بعد ها دخالت پیش بیاد چون ن ...

بنظرم صلاح نیس کلا بیاره پیش خودش

ولی خوبه بیشتر وقتا کمک کنه و از بچه نگهداری کنه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706