2737
2739
عنوان

لبامو ژل زدم خیلی ناز شدههه

701 بازدید | 43 پست

یه مدت بود رفته بود تو مخم لبمو ژل بزنم ، چون لب بالام خیلی کوچیک تر از پایینی بود و همه دخترام تو دانشگاهمون زده بودن دیگه دلو زدم به دریا و دیروز زدم، اولش انقدددد طبیعی و ناز شد ولی بعدش حسابی ورم کردم🫠 ولی ذوق دارممم

Be your own hero💜✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار عکسشو

میبینی؟ لباسهایی هستند که راه میروند دروغ می گویند ، عاشق میشوند و می میرند. کمتر لباسی آن بیرون است که درونش انسان وجود داشته باشد به راستی که این دنیا يك رختکن بزرگ است.
2728

اومدم لب ناز ببینم 😆

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
2738

ماسک بزن موقع بیرون رفتن تا ورمش بره.هزینش چقد شد؟خیلی دردناکه؟

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
2706