2733
2739
عنوان

چرا به آدمای یکرنگ و خوب ظلم‌میشه؟

226 بازدید | 13 پست

بنظرتون چرا ؟!

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هی...دقیقا.خیلی حس بدیه که خودت یکرنگ باشی و هم اینکه همه بهت ظلم کنن و فکر کنی گرگ ها هم دوستت هستن ...

بدتر از اون اینه که خودتو مقصر میدونی اونم‌بابت خوبی هایی که کردی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2740

برا اینکه دست از این خوب بودن بردارن

نمونه اش من انقدر خوبو ی رو بودم ک بدترین بلاها سرم اومد و بدترین ادما سر راهم قرار گرفتن یا یکم از اعتماد بیجا کردنو خوب بودن بیش از حد دست بردارم

حتی خداام همیشه خوب نیست وقتی گناه کنی مجازاتت میکنه

تو چرا همیشه با همخ خوب باشی

من مهربون بودم و جوری بود ک ادمارو بخاطر اشتباهاتشون مجازات نمیکردم و توو روشونم نمیزدم ک همچین غلطی کردن

ولی خب درسمو گرفتم

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️  از این تاریخ ۱۴۰۲/۸/۹ تو 🔒 میزنی ب قلبت تا وقتی ک از خودت بهترین نساختی و از خودت راضی نبودی کسیو وارد قلبت نکنی،ی روزی من جفت روحیمو پیدا میکنم تا اون روز زندگی پر از پیروزی و شاد برا خودم میسازم🥰من مجرد هستم چقدر قبلا توو رابطه بودنی ترس داشتم از از دست دادن ادمی ک فکر میکردم اگ نباشه من هیچم ولی الان چقدر خوشحالم و چقدر افتخار میکنم ب خودم ک تونستم از پسش بربیام💖 ی روزی دفترم پر میشه از کاراییی ک تموم کردم همه کارهایی ک نیمه تموم ول کردم از امروز شروع میکنم ب تمام کردنش بعدش ی تاپیک میزنم ب همهه نشون میدم ک من تونستم😍کائنات در جهت پیشرفت من حرکت میکنه خدایا شکرت🧿🤍💫دوستان لطف کنید احترام خود را حفظ کنید وگرنه دیگران ب شما احترام نخواهند گذاشت ۱ ۲ ۳ ۴ تشکر تشکر
برا اینکه دست از این خوب بودن بردارن نمونه اش من انقدر خوبو ی رو بودم ک بدترین بلاها سرم اومد و بدت ...

تو این دنیا خوبی جایگاهی جز زجر نداره .

من سخت اعتماد میکنم ولی همون محدود آدما یه روزی یه جوری به اعتمادم لگد میزنن که قلبم به درد میاد ....

نه سادم نه با همه خوب !

بهترین آدمای زندگیم بدترین ظلما رو بهم کردن

بدتر از اون اینه که خودتو مقصر میدونی اونم‌بابت خوبی هایی که کردی

دقیقا از خودم بخاطر همه اعتماد های بیجایی که کردم و خوبی هایی که کردم متنفرم...الان بخاطر همین خوبی ها ازدواج اشتباه کردم و مث خر تو گل گیر کردم دلم میخواد خودکشی کنم

...

دقیقا درست میگی تو این زمونه هر چقدر بی ایراد و کار درست باشی همجوره سرت کلاه رفته نمیدونم حتما میگن زیادی مهربون یا احمقهمثل شیرینیه زیاد که دلتو میزنه یا......خلاصه تو این دنیا صد رنگی و بی رحمی و خودخواهی .خیلی بیشتر خواهان داره

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸