2733
2739

ده ساله ازدواج کردم تا حالا هرجا سفر رفتیم خانواده منم باهامون اومدن...اصلا عادت کردن ...تا بخاییم جایی بریم سریع برنامه میریزن و خودشون میان‌‌‌‌...

اینسری چکار کنم بتونیم سفر دونفری بریم؟منظورم با شوهر و بچهامه

به دو دلیل نمیتونیم بی خبر بریم: یکی اینا بنا به دلایلی مجبوریم بگیم به خونمون سربزنن و

دوم اینکه بچمو نگه میدارن میرم سرکار(البته بابت نگهداشتن بچم هم ماهانه پول میدم به مامانم و هم کلی خرید میکنم براشون)

ناگفته نمونه اخرین بار شهریور مامانم رو با هزینه خودمون بردیم مشهد

ولی این دفعه واقعا شوهرم دلش میخواد تنها بریم؛موندم چکار کنم؟؟

خداجونم هزاران بار شکرت🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بگید سفر کاری یه روزه هست و بریدو بعد بگید کارمون طول کشید چند روز موندگار شدیم 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

بگو شوهرم دوست داره تنها بریم  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

صادقانه میگم به شدت در حق شوهرت کوتاهی کردی اونم در حد بسیار بزرگ.

خیلی رک بگو این یکی سفرو میخوایم خانوادگی بریم .

در ضمن وفتی پول میدی و خرید میکنی لطفی یهت نمیکنن ک خودتو مدیون میدونی...پرستار میگرفتی حداقل فقط پولو میگرفت

بچه رو بذار مهد 

زیر بار منت کسی نباش و بچه هم اجتماعی شه

برای خونتم دوربین بذار 

اینجوری نه کسی از رفت و آمدت خبر داره نه برای زندگیت برنامه میچینه

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

مرگ یه بار شیونم یه بار

بگو همسرم گفته میخوایم خانوادگی بریم

خدایی همسرت خیلی تحمل داره.بهترین شوهرا هم بعد چند بار صداشون در میاد

برام جالبه خونوادت خودشون به فکرشون نمیرسه اویزون نباشن

2706