2737
2734
واقعا من موندم یعنی چی یکی بیاد بگه چرا ؟؟/
یعنی خون یه ایرانی دیگه مهم نیست ؟؟؟
یعد سر کوچه ملک یه بیلبرد بزرگ زدن برای شیعیان مظلوم عربستان همدردی کنیم
این یعنی چی یعنی چی واقعا !!!!!!!!!!!!!
تازه من امروز صبح تلویزیون رو که روشن کردم اولش فکرکردم تصاویر زلزله تبریزه ولی بعد که دقت کردم دیدم تصاویر برادرانمون در فلسطین اشغالی ست و چون داریم به اخرین جمعه ماه رمضون نزدیک میشیم تبلیغاتشون رو از حالا شروع کردن

خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دقیقا منم دیشب به همین نکته فکر میکردم برای سیل و زلزله و هر اتفاقی که تو هر خراب شده ای به جز ایران باشه کلی پیام و متن تسلیت و این حرفا ولی برای هموطنان عزیز خودمون.................
براشون متاسفم بیگانه پرست خودشون هستند و نه مردم .
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
تازه الانم که دیگه خیالشون راحت شده که زلزله تهران عقب میوفته و از این حرفا دیگه هیچی محل نمیدن.

چون کارشناسا میگن چون انرزی زیادی از زمین خارج شده و مثلا در اطراف تهران بوده این یعنی ممکنه تهران زلزله ش به تعویق بیوفته و ...

خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
2738
وقتی خودمون برای خودمون ارزش قائل نیستیم کی باید باشه
بابا جون مگه ما ایرانی نیستیم
من خودم اصلا اون ورا رو تا حالا ندیدم اما غیرت هم خوب چیزیه اونجا جزیی از ایران هست
مگه نه اینکه وقتی از همون اطراف خیلی ها افتخار افریندند واسه ایران اون موقع خوب بلندن همه بگن این ادم از ایرانه الان چی اون ادما از ایران نبودن
از ایرانی بودن خودم داره حالم به هم می خوره
الم بده از اینهمه بی تفاوتی

بابا لامصبا آدم داره میمیره

نفهما شما دلتونو به چی خوش کردین

خنده بازار پخش میکنی

مردم دلشون خون شده از اینهمه آدمی که زیر آوار موندن و کسی برای نجاتشون اقدام نمیکنه

اسمتون رو گذاشتین مسلمون؟؟؟

شما بویی از انسانیت هم نبردین
گزارش‌ها از رسانه‌های خبری ترکیه حاکی است که یک کاروان سی نفره امدادرسانی این کشور به همراه ۶ کانتینر و یک سگ تعلیم دیده تجسس در آنسوی گمرک �کاپی کوی� در مرز ایران و استان �وان� ترکیه از شنبه شب منتظرند تا اگر �ایران درخواست کمک کند و اجازه دهد� به کمک و امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله استان آذربایجان شرقی بروند.

خبرگزاری �هابئرلر� ترکیه از استان وان گزارش داده است که این کاروان متعلق به �سازمان شرایط اضطراری حوادث طبیعی وان� مدتی است که در مرز با ایران منتظرند، اما ایران هنوز درخواستی برای کمک نکرده است
2706