2733
2734
عنوان

هدفتون از بچه دار شدن چی بود یا هست؟ تست

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 114 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بیزار؟

خییییلی اذیت میکنه اذیتش در حد شیطونیای یه بچه نیست بدتره هیچی سالم برام نذاشته الان شوهرم میگه یه بچه دیگه باشه این آروم ترمیشه بخاطر اینه ک همبازی نداره میترسم یکی دیگه بیارم بشن دوتا منو راهیه تیمارستان کنن

2731

علاقه به بچه ، ثمره زندگی ....

و در کنارش داشتن شرایط رشدش

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
عزیزم ریلکس باش طبعت چجوریه سردی یا گرم

نمیدونم طبعم چیه فک کنم معمولیه 

ن خیلی گرمه ن خیلی سرد

من خیلی هم عصبی نیستم ولی خب چون ۸ ماهه کامل من تا ۵ صبح بیدار بودم و بچم گریه میکرد یا روپام بود یا راه میبردمش خیلی بهم فشار اومد

کلا ظرفیت کمی نسبت ب مشکلات و سختی ها دارم 

این بحران خیلی بهم فشار اوورد

ازینک دکتر گفت چشم چپت تا چن روز دیگ اگ خوب نشه دیگ خوب نمیشه خیلی دلم اشوبه و نمیتونم بروز بدم

چون مامانمو شوهرم خیلی غضه میخورن و الکی بهشون میگم یکم بهتر شده از قبل

الان دخترمم بهتر شده وضعیت خوابش فداش بشم خیلی عسله

ذاتا بعضی بچه ها لجباز ترن

مامانم میگ بزرگ شد مظلوم میشه عوضش  

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
چقدربچع های الان سخت شدن من بچه هام شیرمیدادم از12تا8صبح تکون نمبخوردن اصلن مادری تا2سال حس نکردم از ...

همه بچه ها یجور نیستن

الانم بچه هایی هستن ک شیر میخورن میخوابن 

بغل همه میرن 

توجمع از اول تا اخر گریه نمیکنن 

پیش کسی میمونن چن ساعت ک مادر ب کاراش برسه یا کلش هوا بخوره

ولی خب وروجک من اینجوری نبود 

الان بهتر شده خداروشکر 

تنشون سالم باشه همه بچه ها

همه بچه ها یجور نیستن الانم بچه هایی هستن ک شیر میخورن میخوابن  بغل همه میرن  توجمع از ...

عزبزم اللن که بچه های جدیدخیلی سخت شدن خیلی انشالله خداتن سالم وروانی آروم به مادراعطاکنه بچه روباصبوری بزرگ کنن دلم برای بچه هاخیلی میسوزه خیلی ها بی اعصابن وتوخانواده جنگ دارن طفلکی ها

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
عزبزم اللن که بچه های جدیدخیلی سخت شدن خیلی انشالله خداتن سالم وروانی آروم به مادراعطاکنه بچه روباصب ...

اره واقعا

بچه ها بی گناه ترینن

انشاالله