2737
2739
سلام. من دخترم 15 روزشه و رفلاکس معده داره. راینیتیدین میخوره. شما به نی نی هاتون چی میدن؟ از کجا فهمیدین که رفلاکس دارن؟
عزیزم با پرسش کردن نمیتونی رفلاکس رو درمون کنی که خدا رو شکر مشکلی نیست و با شربت رانیتیدین مشکل رفلاکس حل میشه و معمولا تا شش ماهگی و نهایت تا یک سالگی همه خوب میشن متنهی هر بچه ای متناسب با شدت رفلاکسی که داره دکتر متناسب با اون شدت بهش دارو تجویز میکنه شما هم همون رانیتیدین رو بده و اقدامات خانگی که اینجا زیاد گفته شده برای بچه های رفلاکسی رو انجام بده به امید خدا زود خوب میشه
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ببین رفلاکس برای بیشنر بچه ها هست. توصیه های که درباره بچه های رفلاکسی هست رو با دقت اجرا کن. منم همه این راهها رو رفتم. بیشتر از هر دارویی. خودت می تونی رفلاکسشو کنترل کنی. دختر منم حساسیت داره و من رژیم میگیرم. موفق باشی. بازم سوالی داشتی خوشحال میشم کمکت کنپ.
2738
اگه با دارو تا یه هفته ده روز بهتر نشد یه دکتر دیگه برو، ما که تو کلوپ الرژی هستیم همه مون خودمون رژیم داشتیم و با رژیم خودمون علائم بچه مون از جمله رفلاکس خوب شد، من از بیست روزگی پسرم فهمیدم رفلاکس داره و دارو دادم، از چهل روزگی که فهمیدم الرژی هم داره و رژیم گرفتم خوب شد وگرنه اون بیست روز اول هیچ تاثیری نداشت داروها

ختم دسته جمعی 7 هزار سوره حمد برای شفای نی نی های کوچولوی نی نی سایتی (( هرکس میشناسه بیاد معرفی کنه تا براشون سوره حمد بخونیم کنیم ))

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=15686

خدای خوبم ازت ممنونم بخاطر همسر مهربون و زحمتکشم و علیرضای خوشکل و ماه مامان
سلام دختر من هم ریفلاکس داره من از یک ماهگی دارم بهش امیپرازول میدم چون خیلی بد مزه هست دکترش گفته با کمی نبات واب قاطی کنم کم کم بهش بدم ولی هنوزم بالا میاره بردمش دکتر فوق تخصص گوارش گفت نمی خواد بهش امیپرازول بدی خودش خوب میشه ولی دکتر دخترم میگه اصلا امیپرازول رو قطع نکنم الان دخترم سه ماه ونیمشه وشیر اپتامیل پپتی می خوره
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
2706