2737
2734

سلام این تایپیک دوستمه نی نی سایت نداره من براش مینویسم 

راجب شوهرش اینکه این زندگیو ادامه بده یا برای همیشه ترکش کنه

۴ و نیم ساله ازدواج کردن الان ۲۴ سالشه شوهرش ۲۷ سالشه بچه ندارن

شوهرش عصبیه خیلی حتی پیش روانپزشک هم رفته دارو مصرف کرده خوب نشده اینم بگم ک همیشه عصبی نیست بعضی وقتا خوبه ولی خب دو قطبیه یه روز خوبه یه روز بد....

ویژگی های بدش از زبان دوستم ( دوروغگو خیلی دوروغ میگه، ب شدت فحاشی بددهنی، دست به زن در حدی ک خیلی عصبی بشه،مشکوک ب شکاکی در اینده شکاک میشه،اهل دعوا تو بیرون جوری ک همه ب دعوایی بودن میشناسنش کسی دوسنداره باهاش رفت و امد کنه، اهل پز دادن الکی ادم میشنوه اوق میزنه،ناتوانی جنسی،زورگو ،بداخلاق بخاطر اخلاقش کسی دوسنداره با ما رفت و امد کنه،

گوشیمو میزاره رو حالت پرواز یا بی صدا میکنه ک یه موقه خانوادم ب من زنگ نزنن بدش میاد عصبی میشه با خانوادم حرف بزنع از اول اینحوری بود،منت گذاشتن سر خرجی و پولی ک میده،تحقیر و توهین ب خانوادم و خودم)

حالا ویژگی های خوب(معتاد نیس ولی حس میکنم سیگار میکشه من خیلی بدم از سیگار نمیتونم بوشو تحمل کنم الان حساب میبره نمیکشه یا قایم میکنه ازم بعدا حتما پیش خودم خواهد کشید، رفیق باز نیست، اهل نوشیدنی نیست،بر خونه مواد غذایی و خوراکی میخره خسیس نیس) 

حالا قضاوت با شما بمونم یا ن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

لطفا اینو از دوستت بپرس 

چطور تو دوره آشنایی متوجه این فاجعه نشده؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
2740
ازدواج سنتی بود نامزدی خیلی کم دو سه ماه 

خیلی بده حداقل باید شش ماه نامزد میموند بلاخره خودشو یجایی نشون میداد.. ولی بهش بگو خودتو نجات بده این ادم زندگی نیست واقعاا مردی که دست بزن داره اصلا مرد نیست. همش منفی

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
خیلی بده حداقل باید شش ماه نامزد میموند بلاخره خودشو یجایی نشون میداد.. ولی بهش بگو خودتو نجات بده ا ...

بنظرتون مهریشو ببخشه طلاق بگیره راحت شه

فقط در این صورت میتونه راحت جدا بشه 

ازدواج سنتی مدت نامزدی خیلی کم دو سه ماه

سنتیم باشه بازم مدت آشنایی یه چیزایی رو مشخص میکنه 

همین دو سه ماهی ک میگید،چطور متوجه نشده!

حالا ک کار از کار گذشته...من برای ایشون نسخه نمیپیچم ولی اگه خودم بودم قطعاااا زودتر از اینا تموم میکردم

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
بنظرتون مهریشو ببخشه طلاق بگیره راحت شه فقط در این صورت میتونه راحت جدا بشه 

اینو دیگه باید یه توافق کنند. ولی بیچاره ۴سال از عمرشو گذاشت حداقل بصورت توافقی یه مقدار پول بگیره و طلاق که حداقل یه پس اندازی داشته باشه. پسره وضعش چطوره؟؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥