2737
2734

بچه ها من سال هاست بیماری حرکتی دارم یعنی حتی مسیرهای کوتاه روهم حالت تحوع میگیرم دیگه خسته شدم .قرص ماشین مسافرت هامیخورم اما مسیرهای کوتاه نمیشه چون خواب آوره .لواشک زنجفیل همه چی امتحان کردم دیگه خسته شدم

بیسکوییت ترد خیلی جوابه

چیزای شور

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من همینم. البته نه در حد شما. نهایت یک ساعت میتونم بمونم تو ماشین. بخصوص اگر کولر یا بخاری بزنن. حتما باید یکم پنجره باز باشه تا هوا بخورم. و اینکه چیپس سرکه نمکی خوبه ها. معده هم نه خالی نه پر باشه. و اینکه دکتر گوش هم میتونی بری

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728

شاید از لحاظ سلامتی ضرر داشته باشه ولی مامانم قبلا مث شما بود یه قند انداخت تو بنزین بعد خورد بزور البته چون سفت میشه میگفت با نوشابه بزور خوردم ولی الان تا اون سردنیا بریم اوکیه😂

رها کن؛ هرکه اهمیت میداد غمگین تر بود...
2740
منم دیگه یک ساعت بشه حالم خراب میشه من فکرمیکنم ازمعدم باشه

معده تاثیر داره. میگم اگر معده ام خالی باشه اذیت میشم. معده هم پر باشه دیگه واویلا هستم. فقط مختصر یه چیز میتونم بخورم. ولی بیشتر بخاطر مایه درون گوشه. معده هم تشدید میکنه. بخاطر گوش میانی هست. حالا بری دکتر برات توضیح میده

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
معده تاثیر داره. میگم اگر معده ام خالی باشه اذیت میشم. معده هم پر باشه دیگه واویلا هستم. فقط مختصر ی ...

وای منم معدم خالی یا پرباشه یعنی اون دنیارو میبینم خیلی عذابه

شاید از لحاظ سلامتی ضرر داشته باشه ولی مامانم قبلا مث شما بود یه قند انداخت تو بنزین بعد خورد بزور ا ...

میدونی عوارض چرت و پرت گفتن چیه؟ خجالت نمیکشی؟ اگر بنده خدا بره انجام بده و اتفاقی بیفته میخوای چیکار کنی؟

2706