2733
2739
عنوان

میل ج .. ن.. س..ی

525 بازدید | 30 پست

سلام

من تازه عقد کردم 

شرایطمون اینطوریه که شب ها نمیتونیم پیش هم باشیم

ما دوران نامزدی طولانی داشتیم و اون موقع شوهرم خیلی گرم بود الان فکر میکنم سرد شده

حتی تنها هم هستیم خیلی واکنشی نداره

خیلیم باهم خوبیم و مشکلی نداریم

خیلی ناراحتم چکار باید کنم؟

یه کاری کن تح ک شه 

مثلا جلوش لباس خواب بپوش

دیدین بخاطر خدا دنیام رنگی رنگی شد...؟! میخوام یه کاری انجام بدم میشه دعا کنین کارم بشه...؟ خیلی بهش امید بستم و ذوقشو دارم آخه میگن دعای دیگران میگیره... ❤️

تحر.یکش کن عشوه بریز و...

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
خب شبا که پیش هم نیستیم

کلی راه هست دختر😑چت،پیام اونجوری بده بهش،جکای اونجوری،و...بلایی سرش بیار  روزا هم ...

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅
من تغییری نکردم که همون بودم اون تغییر کرده فبلا حرفش میشد الان حتی حرفی هم زده نمیشه

شاید ذهنش درگیره 

کلی راه هست دختر😑چت،پیام اونحوریبده بهش،جکای اونجوری،و...بلایی سرش بیار  روزا هم ...

خب همین دیگه

دقیقا مشکل اینجاست 

قبلا حرفش میشد استیکرای س.ک.س.ی میدادیم

الان من میدمااا اون واکنشی نداره

نمیتونم این تغییرو هضم کنم

خب همین دیگه دقیقا مشکل اینجاست  قبلا حرفش میشد استیکرای س.ک.س.ی میدادیم الان من میدمااا اون ...

ب نظرم باهاش حرف بزن 

2706