2737
2734
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم واقعا اذیتم

300 بازدید | 11 پست

ر‌ ل مه و از هم دوریم

سره اینکه اون منو با بقیه مقایسه میکنه و طوری گفت که من خیلی بهم برخورد. باهاش بحث کردم و قهر کردم. 

خیلی پیام داد خیلی زنگ زد ولی نمیخوام جوابشو بدم میخوام بفهمه نبودن من چقدر میتونه براش سخت باشه و جای خالیمو امشب حس کنه 

بنظرتون درسته یا چی؟اصلا چیکار کنم 

۱۷سالمه لطفا به عنوان خواهر بزرگتر راهنماییم کنین خواهش میکنم🥲

در جستجوی آنچه برایم مقرر نکردی،خستم نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو درستو بخون دختر ذهنتو درگیر این چیزا نکن، این روابط فقط برا سرگرمیه جدیش نکن

خیلی وقته جدی شده ..

حواسم خیلی به درسم هست اولویت درسمه بعد اون

خیلی وقته جدی شده .. حواسم خیلی به درسم هست اولویت درسمه بعد اون

عزیزم

الان هر چیزی گفته بشه شما فکر نکنم قبول کنید

سنت کمه و این نوع ارتباط ها جلوی پیشرفتت رو می گیره

دوم اکثر اوقات به جایی نمی رسه البته باید دید هدف هر کدوم از شما دو نفر چیه و آیا هدف هر دوی شما یکیه؟

رابطه مجازی بالای 95 درصد درک درستی از هم پیدا نمی کنید شاید مدت طولانی هم گذشته باشه اما باز هم نمی تونه شناخت رو کامل کنه

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
عزیزم الان هر چیزی گفته بشه شما فکر نکنم قبول کنید سنت کمه و این نوع ارتباط ها جلوی پیشرفتت رو می ...

درسته قبول دارم حرفتونو اما خودمم بدجور وابسته شدم و از جانب خودم مطمئنم که واقعا بهش علاقه دارم 

از طرفی هم دوریم و تنها ترسم همینه ...اینکه خونواده بخاطر دور بودنشون مانع رسیدن بشن 

خیلی دارم تلاش می‌کنم برای هدف نهاییم اونم درسمه و واقعا همینطوره یعنی وجود اون باعث عقب افتادن از درس یا بی توجهي به درس و اینا نشده. 

2738
درسته قبول دارم حرفتونو اما خودمم بدجور وابسته شدم و از جانب خودم مطمئنم که واقعا بهش علاقه دارم&nbs ...

توی رابطه عاطفی اغلب این دختر هست که وابسته می شه چون طبیعتش این طور هست. 

اما برای یه مرد اغلب ظاهر یه زن باعث جلب توجهش می شه که طرف مورد نظر شما داره غیر مستقیم یعنی با مقایسه کردن نشون میده که ظاهرتون رو دوست نداره

متاسفانه باید بگم که یه مرد تا وقتی واقعا عاشق نباشه به خوبی های رفتاری؛ و عشق و دوست داشته شدنش از جانب یه دختر اهمیتی نمیده. اون دنبال اینه که اون چیزی رو که می خواد جستجو کنه و به دست بیاره مردها از زن عاشق که دنبالشون هستند خوششون نمیاد

توی رابطه عاطفی اغلب این دختر هست که وابسته می شه چون طبیعتش این طور هست.  اما برای یه مرد اغل ...

ممنونم ازتون. واقعا حس خوبی نسبت به حرفاتون پیدا کردم

خیلی وقته جدی شده .. حواسم خیلی به درسم هست اولویت درسمه بعد اون

عزیزم چون شما سنت کمه طرفت هم جدی به رابطه نگاه نمیکنه و مطمین باش خودتم چندسال دیگه به همین نتیجه میرسی که این وابستگی اشتباهه

حرفای کاربر همسرشایانم هم کاملا درسته به اضافه اینکه پسرایی که رابطه لانگ رو انتخاب میکنن اصولا میخوان دختره براشون دردسر نشه ، هم محبت و توجهشون تامین میشه هم به کارشون میرسن، بعدم بخاطر مشکلات زیادی که رابطه ی لانگ داره بی دردسر تمومش میکنن و این وسط فقط دختره که آسیب میبینه و وابسته شده، حرفایی که ما میزنیم فکر نکن که مخالف رابطه ی دوست دختر پسری هستیم، اتفاقا ادم خیلی چیزا یاد میگیره ولی وابستگی بده و روی زندگی ادم تاثیر میزاره، مخصوصا اینکه سن ادم کم باشه و هنوز به زندگی شخصی خودش سرو سامون نداده باشه و به ارزوهاش نرسیده باشه قبول کردن یه شخص دیگه توی زندگی فقط مسئولیت میاره و دست و پای ادم برای مستقل شدن و رسیدن به اهداف درسی و شغلی بسته میشه

ما هیچکدوم نه بهت حسادت میکنیم نه چیزی بهمون میرسه که حرفای اشتباه بهت بزنیم، فقط تجربه و اطلاعاتمون رو در اختیارت میزاریم که اگاه تر بشی و بتونی تصمیم درست تر رو بگیری🌹 تا ۲۴ سالگی به رابطه هات جدی نگاه نکن، به نفع خودت و سرنوشتت هست که بهتر بسازیش، الان بهترین موقع برای ساختن آینده و موفقیتت هست، اینطوری دراینده افراد موفق و سطح بالاتری هم توی زندگیت قرار میگیرن و زندگیت راحت تر میشه

از الان خودتو درگیر رابطه ی جدی و ازدواج و بچه داری نکن که سوخت میشی، دلسوزانه بهت میگم عزیزم❤️ تا خودت چیزی رو جدی نگیری و ساده بگیری چیزی جدی نمیشه عزیزم، مهم طرز تفکر خودته عزیزم❤️

امیدوارم این پیام ها رو چندبار بخونی و بهشون فکرکنی و تصمیم درست رو بگیری❤️

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
ممنونم ازتون. واقعا حس خوبی نسبت به حرفاتون پیدا کردم

خواهش می کنم گل زیبا

این حرفها در واقع گفته های مشاورها و روانشناس هاست من خودم هیچکدومش نیستم اما مطالعه کردم

من یه موقع به خواهر خودم هم گفتم که یه مدتی رو برای ارتقای خودت تو همه زمینه ها در نظر بگیر یعنی هم جایگاه علمی و شغلی ات رو تثبیت کن همزمان ورزش کن و به پوست و موهات برس. یعنی بهترین مدل خود شو. اون وقت با کسی آشنا شو که واقعا لیاقتت رو داره و نگاهتون هم به زندگی یک جور هست

دلشکستگی انرژی آدم رو به شدت کاهش می ده و نمی ذاره پیشرفت کنی حتی ممکنه باعث بشه آدم خودش رو هم دوست نداشته باشه

همه به راحتی می تونند وارد رابطه ای بشن اما آیا همه هم می تونند جایگاه اجتماعی شغل و درآمد خوب به دست بیارن؟؟