2737
2739
متاسفانه تو فرهنگمون و صحبتهای روزانه مون خیلی زیاده که قسم خدا و پیغمبر و ائمه رو میدیم و این حالت دیگه توی ایجاد موضوع تاپیک هم زیاد شده که توشون یه تروخدا بیان، تروخدا دعا کنید و ... زیاد شده باور کنید چه قسم بخورید و چه نخورید بچه ها حرفتونو گوش میدن
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وقتی یکی واقعا مستاصله چه ایرادی داره؟ گاهی بعضیا تاپیک میزننن تو رو خدااا، تو رو قرآن، بیاد کمک بعد میری میبینی میگه فلان سریال ساعت چند پخش میشه!!!😐
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
الان یکی تاپیک زد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نه لیلی جان منظورم شما نبودین ... شما که زدید خواهش میکنم برای پدرم که عمل داره دعا کنید یه همچین چیزایی بود
2740
مامان آیدا همون دیگه بنظرم آدم خوب نیست هرچی مصطلح شده رو بگه عیبی نداره ... مثلا یه فحشی هم هست تو دعواها که راننده ها با هم میکنن خیلی مصطلح هست ... منم تو خونه همونو بگم ؟
مثلا چندروز پیش یکی زده بود تروخدا بیاین بگید اسم بچه مو چی بذارم یا کدومشون قشنگ تره ... میگم بجای اینقدر قسم دادن خیلی جملات بهتر هست