2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

پسر خالم 1 سال و 5 ماهشه یه کلمه هم حرف  نمیزنه کلا پسرا دیر به حرف میفتن کارتون فارسی بزار براش و کتاب شعر بچگونه بگیر براش بخون کلا خیلی باهاش حرف بزن درست میشه

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

کتاب مناسب سنش

بهترین راه حله

خیلی‌ واسه دخترم تاثیر داشت

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
دختر من تا سه سال و دو‌ماهگی یک کلمه هم حرف نزد

قبلش درک و دستورپذیری داشت؟

همه چیو متوجه میشد مثلا بگی عروسکتو بیار میفهمید؟

اخه میگن بچه هایی که دیر اشاره کنن و درک از محیط اطراف دیر حرف میوفتن

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
کارتون و تلویزیون زیر۲سال ممنوعه  

کلا بچه های خاله هام با دیدن کارتون بزرگ شدن از فاصله مناسب خییلیم باهوش و سالمن خداروشکر

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
2706