2752
2734

امروز روز ۸ام انتقال جنینم بود دوتا جنین بلاست،من تا روز ۵ کمردرد پا درد سردی پا داشتم سر درد شدید کلا مامانم میومد پیشم همه کارامو میکرد و خودم فقط واسه دستشویی غذا خوردن یا قدم زدن سبک پا میشدم شبام که بیچاره همسرم همه کارارو میکرد همسرم اسپرمش تحرک نداشت که میکرو اینجکشن کردیم،روز ۵ و۶ ترشح قهوه ای میدیم انقدر دلم میخواست گریه کنم ولی هی جلوی خودمو گرفتم که استرسی نشم براشون بد باشه،رویان گفت شیافو قطع کن آمپول بزن روزی دوتا من دیگه ترشح ندیدم ولی کمر درد خفیفو داشتم تا روز پنجم فکر میکردم تو دلمن وقتی تکون میخوردم نافم تیر میکشید من اصلا هیچ دلیلی برای اینکه تو دلم نمونید پیدا نمیکردم امروز که بیبی چک زدم منفی بود بازم میخواستم بشینم گریه کنم ولی نکردم به عبارتی دارم دق میکنم روز آزمایش روز تولد شوهرمه اگه منفی باشه من چطوری بهش خبر بدم خدایا این چ امتحانیه چرا پدر منو داری در میاری چراااا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلم واسه این همه هزینه و روفتو آمدو این همه آمپولی که زدم میسوزه من آدم یکجا نشستن نبودم الان لز بعد پانکچرو انتقال دو دو هفتس تو جام،واقعا چرا به بعضیا به راحتی میدی بچه خدا میرن سقط میکنن بعد ما که داریم له له میزنیم باید عذاب بکشیم اصلا حکمت تو چیه حق منو شوهرم نیست که مامان بابا شیم من تو بدترین شرایط روحیم من خسته شدم از این وضعیت آخه چرا باید همه چی رو تجربه کنم چراااا

دلم واسه این همه هزینه و روفتو آمدو این همه آمپولی که زدم میسوزه من آدم یکجا نشستن نبودم الان لز بعد ...

منم دقیقا مثل توام 😭 حالتو درک میکنم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

فقط راضی به رضای خدا باش ب خاطر تو وارد حساب کاربریم شدم. 

یه همسایه داشتیم خدا بهش دوقلو میده موقع تولد وزنشون ب شدت پایین بوده و گفتن قطعا میمیرن اینقدر دعا و.... خدا نگهشون داشت... خلاصه  رفتن سربازی اومدن دوتایی باهم گاز گرفته شدن و فوت شدن تو سن 22 همش میگم کاش بچه بودنی میمردن

وقتی هنوز به روز ازمایش نرسیدی بی بی برای چی میزنی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دلم واسه این همه هزینه و روفتو آمدو این همه آمپولی که زدم میسوزه من آدم یکجا نشستن نبودم الان لز بعد ...

آروم باش گلم

خدا به هرکی هرچی میده و نمیده از روی امتحانه

بچه میده میخواد امتحانت کنه ببینه چطور مراقبتش میکنی

بچه دیر میده میخواد ببینه چقدر صبوری

بچه نمیده بازم میخواد امتحانت کنه ببینه هنوزم شکرشو میکنی؟

استرس هم اصلا برات خوب نیست. آروم باش و توکل کن قشنگم

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ 

چند ساله ازدواج کردین ؟

بخاطر من علاقه به بچه رو درک.نمیکنم ولی حرف مزدم ازار دهندس

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

مصلحت بودن وکار خدا بی حکمت نیست وانشالا درست میشه صبر پیشه کن 

.....

یه فامیلی بعد ۱۷سال خدا یه دختر داد بهشون وقتی متولد شد وشیر خشک مخصوص خورد بعد که دوسال شد هرغذایی نمیتونه بخورع همیشه غذای حتما ابکی ورقیق باید باش مثلا گوشت حتی بجوه قورت بده اذیت میشه اینهای گفتم همیشه ازخدا بخوایم اون چیزی که مقدرد وخوب وسالم و صالح بده و امیدوارم که خدا نیمچه نگاه هم بکنه که حتما هم میکنه وبه اغوش بگیری انشالا 

امین 

آخ از کار زمونه

درکت می کنم اما من پذیرفتم و دیگه بهش فکر نکردم

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی